crosssearch

Romantická cesta z Bergenu do Trondheimu

Poznávací zájezdy, Norsko

Trasa zájezdu: Hanstholm o Egersund o Haugesund o Bergen o Sognefjord o Jölstravatnet o Jostedalsbreen o Brigsdalsbreen o Nordfjordo Dalsniba o Geirangerfjord o Cesta orlů o Cesta Trollů o Molde o Trondheim Program: 1. den: odjezd večer. 2. den: tranzit přes SRN...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Hanstholm o Egersund o Haugesund o Bergen o Sognefjord o Jölstravatnet o Jostedalsbreen o Brigsdalsbreen o Nordfjordo Dalsniba o Geirangerfjord o Cesta orlů o Cesta Trollů o Molde o Trondheim

Program: 1. den: odjezd večer.

2. den: tranzit přes SRN a Dánsko do Hanstholmu. V poledne nalodění na trajekt společnosti Fjord Line a plavba do brány fjordů Bergenu s mezipřistáním v Egersundu a Haugesundu. Nocleh na lodi.

3. den: ráno po přistání prohlídka starobylého Bergenu s unikátními hansovními domy, starobylou přístavní pevností, středověkými kostely s nejkrásnějším z nich Mariánským, starými čtvrtěmi dřevěných domů, akváriem mořských živočichů, pověstným rybím trhem i lanovkou na místa s nádhernou vyhlídkou na město a okolní zálivy. Nocleh.

4. den: snídaně. Panoramatická cesta podél pobřežních fjordů k největšímu fjordu Norska Sognefjordu. Po jeho přeplutí zamíří trasa podél jezera Jölstravatnet k Nordfjordu. Výjezd k úpatí největšího ledovce Evropy Jostedalsbreen a procházka krásným horským údolím k splazu Brigsdalsbreen. Nocleh.

5. den: snídaně. Trasa nevšedních krás nazývaná "Zlatá cesta" - výjezd do drsné horské krajiny na vyhlídku z hory Dalsniba, sjezd do kouzelného Geirangerfjordu, dobrodružná Cesta orlů, plavba trajektem Eidsdal-Linde, průjezd horským masivem Romsdalu, neopakovatelná Cesta Trollů a zastávka u nejvyšší kolmé skalní stěny v Evropě vyplní program dne stráveného doslova v srdci norské přírody. Nocleh.

6. den: snídaně. Dopoledne přejezd panoramatickou Atlantickou cestou podél pobřeží do Trondheimu. Prohlídka nejstaršího hlavního města Norska - staré město, královský palác a především velkolepá katedrála Nidaros s norskými korunovačními klenoty. Nocleh.

7. den: časně ráno transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet dopoledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000