crosssearch

Norsko, Švédsko, Dánsko

Poznávací zájezdy, Norsko

1. DEN – Odjezd v poledních hodinách z Prahy, přejezd Německa, v noci přeprava trajektem z Rostocku do Gedseru, přejezd Dánska a dále trajektem z Helsingoru do Helsingborgu. 2. DEN – ráno následuje přejezd Švédska, krátká zastávka u renesančního zámku v Kalmaru....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

PROGRAM:

1. DEN – Odjezd v poledních hodinách z Prahy, přejezd Německa, v noci přeprava trajektem z Rostocku do Gedseru, přejezd Dánska a dále trajektem z Helsingoru do Helsingborgu.

2. DEN – ráno následuje přejezd Švédska, krátká zastávka u renesančního zámku v Kalmaru. Trasa pokračuje přes více než 6 km dlouhý Ölandský most vedoucí z Kalmaru na turisticky atraktivní ostrov Öland, na kterém má letní sídlo i švédská královská rodina a který je zajímavý svou krásnou přírodou a mnoha otočnými větrnými mlýny. V poledních hodinách ubytování v bungalovech u moře na ostrově Öland, individuální volno – možnost koupání a procházek podél moře do okolních vesniček.

3. DEN – snídaně, odjezd do švédského hlavního města Stockholmu, kterému se díky poloze na 14 ostrovech říká Benátky severu. Celodenní pěší prohlídka, v níž je zahrnuta světoznámá radnice, Staré město s královským zámkem, parlamentem, kostelem Storkyrkan, ve kterém se již od 15. stol. koná korunovace švédských králů, a labyrintem křivolakých uliček, možnost návštěvy unikátního muzea Vasa, představujícího nejstarší zrestaurovanou válečnou loď, která ležela více než 300 let na mořském dně. Noční přejezd do Osla.

4. DEN – ráno příjezd do Osla a prohlídka města, kde nebude chybět návštěva olympijského areálu Holmenkollen se skokanským můstkem, odkud je nádherný výhled na město, možnost návštěvy známých muzeí Fram a Kon-Tiki na poloostrově Bygdoy, která dokumentují polární výpravy Fridtjofa Nansena a výpravy proslulého Thora Heyerdahla, ojedinělý Frognerův park se sochami významného norského sochaře Gustava Vigelanda, krátká prohlídka centra města - královský palác, Národní divadlo, moderní radnice. Večer ubytování v hotelu F1 v Göteborgu.

5. DEN – snídaně, přejezd do přístavu v Helsingborgu, trajektem do Dánska, odpoledne prohlídka Kodaně. Zde je možno vidět radnici, královský palác Amalienborg, který je sídlem královské rodiny, zámek Christiansborg, architektonicky zajímavou budovu Burzy s věží s tzv. dračí špicí, starobylý malebný přístav Nyhavn s mnoha rázovitými hospůdkami, pulzující pěší zónu Stroget a především proslulý symbol Kodaně Malou mořskou vílu. Ve večerních hodinách odjezd do přístavu v Gedseru.

6. DEN – v noci přeprava trajektem do Rostocku, přejezd Německa, v ranních hodinách příjezd do Prahy. Změna programu vyhrazena. Minimální počet 40 účastníků pro konání zájezdu.

Vybavení Hotelu
Vlastní povlečení do bungalovů s sebou, sociální zařízení v servisní budově.

Sport & Fitness
Doporučujeme vzít s sebou plavky.

Služby v ceně
Doprava luxusním autobusem, 1 x ubytování ve čtyřlůžkových bungalovech, 1 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích hotelu F1, 2 x kontinentální snídaně, 4 x trajekty mezi Německem, Švédskem a Dánskem, průvodce po celou dobu zájezdu.

Služby za poplatek
Vstupy do objektů, doporučené kapesné na osobu: 300 SEK (švédské koruny), 200 NOK (norské koruny), 100 DKK (dánské koruny).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000