crosssearch

Norské metropole Oslo a Bergen - letecké víkendy

Poznávací zájezdy, Norsko

1. den: Dopoledne odlet z Prahy do Oslo. Transfer z letiště do hotelu. Návštěva parku s obdivuhodnou kolekcí soch Gustava Vigelanda. Nocleh. 2. den: Snídaně. Celodenní prohlídka nejzajímavějších míst moderní norské metropole. Historické centrum s královským palácem,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: Dopoledne odlet z Prahy do Oslo. Transfer z letiště do hotelu. Návštěva parku s obdivuhodnou kolekcí soch Gustava Vigelanda. Nocleh.

2. den: Snídaně. Celodenní prohlídka nejzajímavějších míst moderní norské metropole. Historické centrum s královským palácem, univerzitou, parlamentem, katedrálou, pevností Akerhus, radnicí, moderně přestavěnou přístavní částí Akkerbrygge a supermoderní budovou opery. Lodní výlet na poloostrov Bygdoy a návštěva muzea vikingských lodí, muzea Fram s expozicemi dokumentujícími úspěchy norských polárníků, muzea lodí Thor Heyerdala, námořního muzea, muzea výroby člunů a známého skanzenu v sousedství královské rezidence. Nocleh.

3. den: Snídaně. Cesta vlakem povede nádhernými přírodními scenériemi Hardangerské náhorní planiny a fjordů do starobylé metropole fjordů Bergenu. V podvečer po ubytování v hotelu výjezd lanovkou na bergenský "Petřín" s vyhlídkou na město a okolní zálivy Atlantiku. Nocleh.

4. den: Snídaně. Celodenní prohlídka Bergenu s unikátními hansovními domy, starobylou přístavní pevností, středověkými kostely s nejkrásnějším z nich Marián­ským, akváriem mořských živočichů, pověstným rybím trhem a romantickými zákoutími, kde jako by se zastavil čas. Nocleh.

5. den: Snídaně. Po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000