crosssearch

Norská pohlednice

Poznávací zájezdy, Norsko

Rostock o Trelleborg o Oslo o Kongsberg o Geilo o Vöringsfossen o Eidfjord o Hardangerfjord o Bergen o Tvindefoss o Stalheimfossen o Sognefjord o Flam o Aurland o Borgund o Gol o Hönefoss o Oslo

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Rostock o Trelleborg o Oslo o Kongsberg o Geilo o Vöringsfossen o Eidfjord o Hardangerfjord o Bergen o Tvindefoss o Stalheimfossen o Sognefjord o Flam o Aurland o Borgund o Gol o Hönefoss o Oslo

Program

1.den:
odjezd v dopoledních hodinách. Tranzit přes SRN do Rostocku, noční trajekt do švédského Trelleborgu.

2.den:
přejezd západním pobřežím Švédska a Oslofjordu do Oslo. Výjezd na Holmenkollen s okouzlující vyhlídkou na město Oslofjord. Nocleh.

3.den:
snídaně. Trasa povede přes Kongsberg ke stavkirke v Uvdalu a přes Geilo a Hardangerskou náhorní planinu k vodopádům Vöringsfossen a dále Eidfjordem na trajekt přes Hardangerfjord. Po jeho přeplutí cesta k vodopádu Steinsdalfossen a kouzelnými přírodními scenériemi do Bergenu. Nocleh.

4.den:
snídaně. Celodenní prohlídka Bergenu, jehož neopakovatelnou atmosféru tvoří unikátní hansovní domy, starobylá přístavní pevnost, středověké kostely s nejkrásnějším Mariánským, staré čtvrti dřevěných domů, akvárium mořských živočichů, pověstný rybí trh i lanovka na nádhernou vyhlídku na město a okolní zálivy. Nocleh.

5.den:

snídaně. Město Voss, vodopády Tvindefoss, malý turistický ,,výšlap" mezi vodopády Stalheimfossen plný krásných vyhlídek, zastávka ve Flamu na břehu Sognefjordu a průjezd nejdelším tunelem Norska i světa (24,5 km) budou součástí putování romantickým Aurlanderským krajem. Odpoledne po zastávce u stavkirke v Borgundu povede trasa horskou krajinou a Hemsedalským údolím do Gol a přes Hönefoss do Oslo. Nocleh.

6.den:
snídaně. Celodenní prohlídka Oslo s pevností Akershus, královským palácem, radnicí, unikátní budovou opery, muzeem vikingských lodí, expozicemi dokumentujícími úspěchy norských polárníků, parkem se sochami Gustava Vigelanda a Holmenkollenem s okouzlující vyhlídkou na město a Oslofjord. Večer odjezd zpět přes Švédsko. V květnovém termínu (17. května jsou uzavřena některá muzea), budou mít účastníci zájezdu možnost se 6. den zájezdu zúčastnit velkolepé oslavy Dne ústavy za účasti královské rodiny a poznat jak Norové oslavují nejvýznamnější den své historie. Večer odjezd zpět přes Švédsko.

7.den:

trajekt do Dánska, tranzit přes Dánsko, trajekt Gedser-Rostock a tranzit přes SRN. Návrat večer do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000