crosssearch

Nahlédnutí do Skandinávie

Poznávací zájezdy, Norsko

8-denní zájezd za poznáním nejkrásnějších míst Norska, jeho monumentálních fjordů, vysokých hor, hlubokých jezer a také hlavního města Oslo a v Dánsku Kodaně.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8-denní zájezd za poznáním nejkrásnějších míst Norska, jeho monumentálních fjordů, vysokých hor, hlubokých jezer a také hlavního města Oslo a v Dánsku Kodaně.

Program zájezdu:

1.den (so): Odjezd z Prahy v poledních hodinách.

2.den (ne): Prohlídka druhého největšího města Švédska GÖTEBORGU.

3.den (po): Zastávka u hraničního fjordu IDDEFJORD. Vyhlídková jízda podél nejdelšího norského jezera MJOSA. Návštěva městečka LILLEHAMMER - turistické a sportovní centrum, dějiště zimních olympijských her, skanzen. Příjezd do "srdce" Norska - údolí GUDBRANDSDALEN.

4.den (út): Průjezd údolím říčky SJOA mezi našimi sportovci známé raftovými sjezdy. Největší norské pohoří JOTUNHEIMEN (Domov obrů) - pěší túra na vyhlídku BESSEGGEN nad jezerem Gjende (panoramatické rozhledy na rozeklané a zasněžené vrcholy). Pro slabší turisty možnost procházky kolem jezera. Městečko VAGAMO - krásná ukázka staré norské architektury.

5.den (st): Vyhlídková jízda malebným údolím OTTADALEN. Výjezd na vyhlášenou vyhlídku DALSNIBBA s úchvatnými pohledy na fjordy. Nejkrásnější fjord GEIRANGER, jehož strmé stěny jsou krášleny desítkami nádherných vodopádů. LOM - městečko s rázovitým kostelíkem.

6.den (čt): OSLO - vzdušná a zelená metropole Norska s množstvím kulturních památek i s věhlasnými muzei. Noční přejezd.

7.den (pá): Prohlídka KODANĚ - královský palác Amalienborg, Christianborg, velkolepá radnice. Dánsko nemůžete opustit bez fotografie Malé mořské víly, symbolu Kodaně. Noční přejezd.

8.den (so): Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Ubytování:

1x po trase, 3x v 4-5 lůžk. chatičkách v Norsku s možností vaření

Cena zahrnuje:

- pojištění léčebných výloh a storna
- dopravu autobusem
- trajekty
- průvodce
- 4x ubytování

Cena nezahrnuje:

- malá dvoulůžková chatička v Norsku - 3 noce (příplatek: 1000 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000