crosssearch

Krásné Červnové Norsko

Poznávací zájezdy, Norsko

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Oslo. Transfer na hotel. V červnovém termínu ihned zažijete kouzlo severu v podobě tzv. bílé noci. Polární den je právě na vrcholu. Nocleh. 2. den: po snídani se vydáte na cestu, která bude...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

 odlet z Prahy do Oslo. Transfer na hotel. V červnovém termínu ihned zažijete kouzlo severu v podobě tzv. bílé noci. Polární den je právě na vrcholu. Nocleh.

2. den:

po snídani se vydáte na cestu, která bude zpestřena zastávkami u pěkných přírodních scenérií. Po poledni už spatříte první rameno celosvětově známého Geirangerfjordu (UNESCO). V obci Geiranger se podíváte na typické suvenýry, projdete se kolem fjordu a nakonec se vydáte po fjordu lodí. Z paluby uvidíte mnohé vodopády, např. Sedm sester a další zajímavosti. Po vylodění se přesunete na ubytování v hotelu. Nocleh.

3. den:

 snídaně. Během pobytu v srdci norských fjordů budeme mít možnost uskutečnit jak kratší vycházky s průvodcem, tak v případě dobrého počasí a kondice i vícehodinové túry. V oblasti je i lanovka, která vás vyveze téměř do nebeských výšek, odkud je skvělý výhled dolů do fjordu. Návrat na ubytování. Nocleh.

4. den:

 snídaně. Váš průvodce se bude tento den věnovat těm, kdo se vydají na autobusový výlet do přímořského a rybářského města Ålesund, jehož centrum je známé mnoha stavbami stylu Art deco. Kouzelnou atmosféru doplňují racci a mnohé jachty a lodě. Velkou atrakcí je moderní akvárium s oblíbeným krmením ryb potápěčem. Trajekty, které pro cestu použijete nejsou v ceně (cca 100 NOK). Návrat na ubytování. Nocleh. 

5. den:

 po snídani se přesunete na druhé pobytové místo. Cestou projedete slavnou horskou silnicí Trollstiegen (Trolí stezka) a uskutečníte lehčí vycházku v přírodě. Ubytování v hotelu. Nocleh.

6. den:

 snídaně. Dnes se budete pohybovat na dosah národních parků Rondane a Jotunheimen. Mnohé stezky vedou po okrajích jezer či podél řek. Zdatnější mohou vystoupat za 2–3 hodiny na některý z vyhlídkových vrcholů. Průvodce je k dispozici pro vycházku hlavní skupiny klientů. Návrat na ubytování. Nocleh.

7. den:

 snídaně. V tento den se podíváte k divoké řece Sjoa a k ledovcovému jezeru Gjende. Nad ním, přes hřeben Bessegen vede tzv. norská národní túra. Někteří mohou vystoupat po horském chodníku na výhledy na jezero Gjende, jiní mohou po jezeru doplout na chatu Memurubu a zpět. Návrat na ubytování. Nocleh.

8. den:

 po snídani transfer na letiště v Oslo. S krásnými vzpomínkami na fjordy, hory, sněhová pole, řeky, jezera, březové a borové lesy se začnete vracet do civilizace. Odlet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000