crosssearch

Cesta plná zážitků z Oslo do Bergenu

Poznávací zájezdy, Norsko

Trasa zájezdu: Oslo o Hönefoss o Geilo o Myrdal o Flam o Sognefjord o Vik o Bergen Program: 1. den: odpoledne odlet z Prahy do Oslo. Transfer z letiště do hotelu. Nocleh. 2. den: snídaně. Celodenní prohlídka Oslo s pevností Akershus, královským palácem, moderní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Oslo o Hönefoss o Geilo o Myrdal o Flam o Sognefjord o Vik o Bergen

Program: 1. den: odpoledne odlet z Prahy do Oslo. Transfer z letiště do hotelu. Nocleh.

2. den: snídaně. Celodenní prohlídka Oslo s pevností Akershus, královským palácem, moderní radnicí, muzeem vikingských lodí, expozicemi dokumentujícími úspěchy norských polárníků, parkem se sochami Gustava Vigelanda. Nocleh.

3. den: snídaně. Ráno odjezd vlakem po železnici Oslo-Bergen přes Hönefoss, Geilo a divokou krajinu Hardangeru do horského Myrdylu (866 m n. m.). Přestup na světoznámou horskou železnici Myrdal-Flam sestupující na dvaceti kilometrech mezi rozmanitými přírodními scenériemi na pobřeží největšího norského fjordu Sogne­fjordu. Plavba lodí po Sogne­fjordu do Viku. Nocleh.

4. den: snídaně. Ráno pokračování plavby úchvatnými přírodními scenériemi k ústí Sognefjordu a dále podél romantického pobřeží Atlantiku do Bergenu. Po přistání kolem poledne transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne se zájemci mohou vydat lanovkou na horu Ulriken s nádhernými vyhlídkami na město, okolní zálivy, hory a pobřeží Atlantiku. Nocleh.

5. den: snídaně. Celodenní prohlídka starobylého Bergenu s unikátními hansovními domy, starobylou přístavní pevností, středověkými kostely s nejkrásnějším z nich Marián­ským, akváriem mořských živočichů, pověstným rybím trhem i lanovkou na bergenský "­Petřín". Nocleh.

6. den: snídaně. Ráno transfer na letiště a odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000