crosssearch

Bergen a kouzelné fjordy

Poznávací zájezdy, Norsko

1. den: odlet odpoledne z Prahy do Bergenu. Transfer do hotelu v centru města. Nocleh

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den: odlet odpoledne z Prahy do Bergenu. Transfer do hotelu v centru města. Nocleh.

2. den: Snídaně. Celodenní prohlídka Bergenu, jehož neopakovatelnou atmosféru tvoří unikátní hansovní domy, starobylá přístavní pevnost, středověké kostely s nejkrásnějším Mariánským, staré čtvrti dřevěných domů, akvárium mořských živočichů, pověstný rybí trh i lanovka na místa s nádhernou vyhlídkou na město a okolní zálivy. Nocleh.

3. den: Snídaně. Nejpopulárnější turistický program nabízí cestu po nejkrásnějších přírodních scenériích v okolí Bergenu a největšího fjordu Norska Sognefjordu. Co v sobě skrývá název programu "Norsko v ořechové skořápce", který nadchn­e i nejnáročnější cestovatele? Jízdu železnicí Bergen–Oslo do horského Myrdalu (866 m n. m., světoznámou horskou železnici Myr­dal–Flam, plavbu po Sognefjordu a Naeroyfjordu (UNESCO), cestu autobusem podél vodopádů Stalheim­fossen a Tvindefoss do Vossu a železnicí zpět do Bergenu.

4. den: Snídaně. Další populární turistický program "Poznejte Hardangerfjord" je celodenní výlet, jehož trasa vede do nádherné přírody v oblasti okolo druhého největšího fjordu Norska Hardangerfjordu. Trasa vede přes Voss k vodopádům Skjervefossen, na pobřeží fjordu do Ulviku, trajekt Ulvik–Eidfjord, z romantického Eidfjordu vystoupá na Hardangerskou náhorní planinu k nejnavštěvovanějším vodopádům Vöringsfossen. Po návratu do Eid­fjordu následuje téměř 3hodinová plavba do Norheimsundu a po zastávce u vodopádů Steinsdalfossen návrat do Bergenu. Nocleh.

5. den: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000