crosssearch

Vlakem za krásami Holandska

Poznávací zájezdy, Nizozemsko

Program zájezdu 1. den: V podvečerních hodinách odjezd z Prahy přímým lehátkovým vozem do Amsterdamu. 2. den: Po příjezdu do Amsterdamu pojedeme místní dopravou do hotelu. Poté se již můžeme nerušeně věnovat krásám tohoto nádherného města jako jsou například královský...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: V podvečerních hodinách odjezd z Prahy přímým lehátkovým vozem do Amsterdamu.

2. den: Po příjezdu do Amsterdamu pojedeme místní dopravou do hotelu. Poté se již můžeme nerušeně věnovat krásám tohoto nádherného města jako jsou například královský palác, promenáda Damrak, Nový kostel, Dvůr bekyní, květinový trh, Opera a bleší trh. Jistě nevynecháme ani centrum zábavy kolem náměstí Leidseplein a Rembrandtplein s proslulými coffee shopy, či proslulou čtvrť Červených luceren., která je vedle svého původního účelu turistickou atrakcí. Nocleh v hotelu.

3. den: Po snídani budeme pokračovat v objevování krás Amsterdamu do jehož centra se opět dopravíme místní dopravou. Podnikneme fakultativní pojížďku lodí po grachtech. Dále navštívíme Museumsplein, kde se nachází Rijksmuseum, kde je vystaven proslulý Rembrandtův obraz Noční hlídka, muzeum Van Gogha či blízkou brusírnu diamantů Coster Diamonds. V Amsterdamu je i řada dalších zajímavostí, které můžete navštívit jsou to například Muzeum Heineken, muzeum voskových figurín Madam Tussaud či dům Anny Frankové. V podvečer můžete posedět v některé z nesčetných kavárniček a nasát atmosféru města při šálku kávy či odlivce Jeneveru. Nocleh v hotelu.

4. den: Po snídani odjedeme z Amsterdamu vlakem do hlavního města Den Haag a celý den se budeme věnovat krásám tohoto místa. Kromě zajímavostí, jakými jsou nepochybně parlament s nejkrásnější gotickou stavbou Holandska Rytířským sálem, stojí za návštěvu nepochybně Mauritshuis, druhá nejvýznamnější obrazárna Holandska pověstná například díly Vermeera, či obrazem Anatomie doktora Tulpa od Rembranta. Z Den Haagu můžeme jet tramvají do historického Delftu, kde je v historickém centru Nový kostel s hrobkou Viléma Oranžského a nádhernou zvonkohrou. Malebné městské centrum zanechá v návštěvníkovi jistě krásné vzpomínky a od věci ani není přivézt si odtud typický zdejší suvenýr, jakým je výrobek ze zdejší fajáns. Stejně tak lze dojet tramvajovou linkou do Madurodamu, kde lze zhlédnout věrné modely nejzajímavějších staveb Holandska v měřítku 1:25 v parku s více než 2 km modelových železnic. Ani návštěva klimatických lázní Scheveningen, ležící na pobřeží nikoho nezklame. Za úvahu stojí nejen procházka po nádherné mořské promenádě, ale i návštěva zdejšího mořského akvária. Ve večerních hodinách návrat do Amsterdamu. Nocleh v hotelu.

5. den: Po snídani se můžeme dovézt místní dopravou do skansenu větrných mlýnů Zaanse Schans, kde mimo jiné můžeme zhlédnout ukázku výroby tradičních dřeváků. Odpoledne můžeme navštívit nejkrásnější zámek Holandska, slavný Muiderslot i Komenského Naarden.

6. den: Po snídani individuální volno. Odpoledne odjezd přímým lehátkovým vozem do Prahy.

7. den: Příjezd v dopoledních hodinách do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000