crosssearch

Rotterdam a Letní Festival

Poznávací zájezdy, Nizozemsko

O Rotterdamu se říká, že je to město optimismu, místo, které povstalo z trosek, jež tu zanechala 2. světová válka, a přeměnilo se ve vzrušující a pulsující město. Je to město neuvěřitelné kombinace ostatků staré architektury a špičkové moderní architektury, jejímiž...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

O Rotterdamu se říká, že je to město optimismu, místo, které povstalo z trosek, jež tu zanechala 2. světová válka, a přeměnilo se ve vzrušující a pulsující město. Je to město neuvěřitelné kombinace ostatků staré architektury a špičkové moderní architektury, jejímiž nejslavnějšími zástupci jsou Krychlové domy. Město obrovského množství zeleně, jehož středem protéká řeka Maas, přes kterou se klene Erasmův most, symbol Rotterdamu. Je to město proslulé svým nočním životem, místo, kde se nacházejí nejlepší kluby Evropy. A je to také místo letního festivalu, který je největším tanečním svátkem ve stylu karibských rytmů a každoročně přiláká na milion návštěvníků. Město se promění na dva dny v evropské Rio, kdy celé ulice žijí hudbou a tancem.

Popis okruhu

1. DEN - Dopolední přílet do Rotterdamu, transfer do hotelu v centru města, ubytování. Pěší prohlídka města s průvodcem – moderní architektura, nábřeží řek Maas s nesčetnými malými přístavišti, možnost prohlídky muzeí – Boijmans Van Beuningen s uměleckými díly od 14. st. do současnosti nebo Kunsthal Rotterdam. Odpoledne volno, přesun do centra města, kde bude probíhat přehlídka bubeníků a dalších muzikantů jako součást festivalu.

2. DEN - Celodenní volno – v rámci festivalu bude probíhat obrovský taneční průvod městem Rotterdam, na který budou navázány doprovodné akce. Případně individuální možnost výletu vlakem do Amsterdamu, malebného města postaveného na kanálech, nebo do města Haag, kde se nachází řada muzeí se skvělými expozicemi, ale také dlouhá písečná pláž s promenádou, molem a majákem.

3. DEN - Individuální volno do odjezdu, transfer na letiště, odlet.

Cena zahrnuje

- leteckou přepravu Praha - Rotterdam Praha; letištní taxy a další poplatky
- transfer letiště - hotel - letiště
- 2 noci v hotelu 3*
- 2x snídani
- služby česky mluvícího průvodce CK

Cena nezahrnuje

- cestovní pojištění
- jízdné na vlakovou dopravu
- individuální vstupy

Poznámka: Minimální počet účastníků: 15.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000