crosssearch

Rotterdam a Floriade

Poznávací zájezdy, Nizozemsko

Program, který kombinuje prohlídku malebného města Rotterdam s výletem na unikátní výstavu květin Floriade, jež se koná jednou za 10 let na území Nizozemska. Předchozí výstava se konala i v Rotterdamu, kde se dodnes nacházejí krásně upravené parky a věž Euromast, které pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program, který kombinuje prohlídku malebného města Rotterdam s výletem na unikátní výstavu květin Floriade, jež se koná jednou za 10 let na území Nizozemska. Předchozí výstava se konala i v Rotterdamu, kde se dodnes nacházejí krásně upravené parky a věž Euromast, které pro Floriadu vznikly. Letošní 6. ročník je situován do města Venlo, kde se tento celosvětový zahradnický svátek koná na ploše 66 ha a je tak opravdovým zážitkem pro všechny milovníky přírody. Největší atrakcí Floriady je možnost vidět celý areál z ptačí perspektivy, z 35 m vysoké kabinové lanovky, která vede trasou dlouhou 1 km nad celým areálem.

Popis okruhu

1. DEN - Ranní přílet do Rotterdamu, transfer do hotelu v centru města, ubytování. Pěší průvodcovaná prohlídka města, o kterém se kvůli poničení za 2. světové války říká, že to je Fénix, který vstal z popela. Centrum města je plné staveb špičkového designu a architektury, pyšní se po Šanghaji druhým největším přístavem světa a citlivě renovovanými historickými budovami. V pozdním odpoledni fakultativní možnost vyhlídky na město z věže Euromast z výšky 180 m nebo návštěva muzea Boijmans Van Beuningen s cennou sbírkou evropského umění (Brueghel st., Rubens, Rembrandt), ale i rozsáhlou sbírkou moderního umění.

2. DEN - Celodenní výlet na světovou květinovou výstavu Floriade do města Venlo, jež kromě více než 100 vystavovatelů nabízí i každodenní doprovodné programy a atrakce pro děti. Celý areál se nachází v překrásném parku, který je rozdělen na 5 nezávislých částí s odlišnou výzdobou a programem a vše je odděleno pásem lesa. Témata, která zde budou představena, jsou "Zdraví a odpočinek", kde se mj. seznámíte s nejrůznějšími bylinkami, "Vzdělání a inovace" s prezentací nejrůznějších netradičních květů a plodů, včetně skleníku, kde budete moci zažít opravdovou džungli, nebo "Životní prostředí a využití zelených ploch ve velkých aglomeracích". Návrat do Rotterdamu.

3. DEN - Individuální volno do odjezdu, transfer na letiště, odlet.

Cena zahrnuje

- leteckou přepravu Praha - Rotterdam Praha; letištní taxy a další poplatky
- transfer letiště - hotel - letiště
- 2 noci v hotelu 3*
- 2x snídani
- celodenní výlet na Floriadu včetně vstupenky
- služby česky mluvícího průvodce CK

Cena nezahrnuje

- cestovní pojištění
- individuální vstupy

Poznámka: Minimální počet účastníků: 15.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000