crosssearch

Květinové korzo se zastávkou v Bruselu

Poznávací zájezdy, Nizozemsko

Program zájezdu 1.den: Odjezd z ČR po trase jen s bezpečnostními přestávkami. 2.den: V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu, ihned po příjezdu navštívíme největší a nejvýznamnější květinovou burzu na světě – Aalsmeer, která zaujímá plochu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR po trase jen s bezpečnostními přestávkami.

2.den: V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu, ihned po příjezdu navštívíme největší a nejvýznamnější květinovou burzu na světě – Aalsmeer, která zaujímá plochu několika fotbalových hřišť a kde můžeme pozorovat dražbu květin. Po příjezdu do Amsterdamu následuje pěší prohlídka města, návštěva brusírny diamantů, květinového trhu, možnost fakultativní plavby po pověstných grachtech. Volno, které jistě mnozí využijí k návštěvě muzea Madame Tussauds, Rijksmusea, muzea Van Gogha či mnoha dalších atrakcí. V podvečer (po bezpečnostní přestávce autokaru) odjezd do místa ubytování. Ubytování, nocleh.

3.den: Po snídani odjezd do historického Alkmaaru, kde shlédneme tradiční trh se sýry, kde spolu tradičně soupeří několik skupin nosičů. Dále pojedeme do Zaanse Schans, zajímavého skanzenu s větrnými mlýny, kde můžeme shlédnout ukázku výroby tradičních dřeváků. Pokračujeme ke slavné sýrárně Alida Hoeve, kde se můžeme seznámit s tradiční výrobou holandských sýrů. Poté navštívíme rybářskou vesnici Volendam, kterou proslavila tradice uzených úhořů. V odpoledních hodinách nás čeká fakultativní návštěva Zuidersemusea , nádherného živého skanzenu zdejší rázovité architektury. Na zpáteční cestě pokračujeme přes 30km dlouhý Houtribdijk, který vede po hrázi, dělící bývalý mořský záliv na dvě jezera. Návrat do hotelu kolem Lelystadu se zastávkou u repliky lodi Batavia. Nocleh.

4. den: Po snídani odjezd do Keukenhofu, nejkrásnějšího parku světa, který je ukázkou mistrovské zahradní architektury, kde též vyčkáme na odpolední průchod slavného Květinového korza. Pokračujeme do hlavního města Den Haag, krátká procházka městským centrem, následuje fakultativní návštěva Madurodamu, kde lze zhlédnout věrné modely nejzajímavějších staveb Holandska v měřítku 1:25 v parku s více než 2km modelových železnic.

5. den: Po snídani se vydáme na celodenní návštěvu Bruselu, krátká pěší prohlídka města, kde se zastavíme u nedokončené katedrály, na náměstí s nádhernou radnicí i u sošky Manneken Pis, čůrajícího chlapce, který se stal symbolem města. Odpoledne individuální volno, které můžeme věnovat návštěvě dalších zajímavostí města, jako je například slavné Atomium, či jen posedět v některé z nesčetných tradičních pivnic s jejich nenapodobitelnou atmosférou, či vychutnat nějakou kulinářskou specialitu v tradičním prostředí starého města. Jistě nezapomeneme ani na tradiční belgické pralinky. V podvečerních hodinách, po povinné bezpečnostní přestávce autobusu, odjezd do ČR.

6. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000