crosssearch

Klasické jarní květinové korzo

Poznávací zájezdy, Nizozemsko

Trasa: Opava, Ostrava, Karviná, Frýdek- Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava (dálnice), Praha, Beroun (dálnice), Plzeň

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den: Odjezd z ČR po trase jen s bezpečnostními přestávkami průjezd přes SRN.

2. den: V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu, ihned po příjezdu navštívíme největší a nejvýznamnější květinovou burzu na světě – Aalsmeer, která zaujímá plochu několika fotbalových hřišť a kde můžeme pozorovat dražbu květin. Po příjezdu do Amsterdamu následuje pěší prohlídka města, návštěva brusírny diamantů, květinového trhu, možnost fakultativní plavby po pověstných grachtech. Volno, které jistě mnozí využijí k návštěvě muzea Madame Tussauds, Rijksmusea, muzea Van Gogha či mnoha dalších atrakcí. V podvečer (po bezpečnostní přestávce autokaru) odjezd do místa ubytování. Ubytování, nocleh.

3. den: Po snídani odjezd do Keukenhofu, možnost návštěvy nejkrásnějšího parku světa, který je ukázkou mistrovské zahradní architektury. Pokračujeme k návštěvě přímořských lázní v místní části Schevineningen, kde kromě zajímavé atmosféry můžeme obdivovat mořské akvárium. Pokračujeme do hlavního města Den Haag, krátká procházka městským centrem. Dnešní program zakončíme v Madurodamu, kde můžeme obdivovat modely nejvýznamnějších holandských staveb v měřítku 1:25 včetně modelové železnice, která dovršuje romantiku tohoto místa. Návrat do místa ubytování. Nocleh.¨

4. den: Po snídani odjezd do Zaanse Schans, zajímavého skanzenu s větrnými mlýny, kde můžeme zhlédnout ukázku výroby tradičních dřeváků. Pokračujeme ke slavné sýrárně Alida Hoeve. Poté navštívíme rybářskou vesnici Volendam, kterou proslavila tradice uzených úhořů. V odpoledních hodinách nás čeká fakultativní návštěva Zuiderzeemusea, nádherného živého skanzenu zdejší rázovité architektury. Na zpáteční cestě pokračujeme přes 30km dlouhý Houtribdijk, který vede po hrázi, dělící bývalý mořský záliv na dvě jezera. Návrat do hotelu kolem Lelystadu se zastávkou u repliky lodi Batavia. Nocleh.

5. den: Po snídani odjedeme do Noordwijku, kde uvidíme pověstné květinové korzo. Pokračujeme k návštěvě Rotterdam, možnost zajímavé vyjížďky lodí společnosti Spido po největším evropském přístavu. Možnost výjezdu na věž Euromast. V podvečerních hodinách odjezd přes SRN s nutnými bezpečnostními přestávkami zpět do ČR.

6. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000