crosssearch

Holandsko S Návštěvou Květinového Korza

Poznávací zájezdy, Nizozemsko

Program zájezdu 1. den: Odjezd v časných ranních hodinách, průjezd Německem. Odpolende zastávka v MAASTRICHTU - malebném limburském městečku. Večer ubytování v Lutychu. 2. den: Po snídani program v Belgii: BRUSEL - Grand-Place, zlaté měšťanské paláce, katedrála,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd v časných ranních hodinách, průjezd Německem. Odpolende zastávka v MAASTRICHTU - malebném limburském městečku. Večer ubytování v Lutychu.

2. den:
Po snídani program v Belgii: BRUSEL - Grand-Place, zlaté měšťanské paláce, katedrála, Královský palác, Atomium. Dále město MECHELEN (Grote Markt, radnice) a odpoledne prohlídka ANTVERP, metropole plné gotických i moderních památek - katedrála Rubensův dům. Ubytování, nocleh.

3. den:
Po snídani účast na světoznámém Květinovém korzu - přehlídce alegorických vozů zdobených květinami. Odpoledne sídelní město královny DEN HAAG - pro zájemce zábavní park Madurodam (nizozemské miniatury), s ostatními procházka do elegantních přímořských lázní SCHEVENINGEN. Navečer DELFT a ubytování, nocleh.

4. den:
Po snídani návštěva největšího květinového parku v zemi - KEUKENHOFU. Odpoledne ZAANSE SCHANS - skanzen s větrnými mlýny, sýrárnou a výrobnou dřeváků. Poté EDAM - středověké městečko, odkud pochází stejnojmenný sýr. Návštěva v ukázkové sýrárně výroby sýrů Edam a Gouda v rybářském městečku Volendam. Návrat.

5. den:
Po snídani největší světová aukce květin v AALSMEERU. Pak si podrobně prohlédnete Amsterdam: pro zájemce projížďka na lodi po grachtech, návštěva muzeí, Rembrandtův dům, Van Goghovo muzeum, Rijksmuseum, Stedeljik, Madame Tussaud´s, dům Anny Frankové. Večer odjezd do ČR.

6. den:
Dopoledne návrat do Olomouce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000