crosssearch

Belgie má své kouzlo v romantických městech jako jsou Bruggy, Gent, kulturními památkami se py&ní i hlavní město Brusel. Na jihovýchodě sousedí s Belgií Lucemburské velkovévodství zajímavé nejen svou přírodní polohou. Zájezd Vás též zavede na romantická a pozoruhodná místa...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Belgie má své kouzlo v romantických městech jako jsou Bruggy, Gent, kulturními památkami se pyšní i hlavní město Brusel. Na jihovýchodě sousedí s Belgií Lucemburské velkovévodství zajímavé nejen svou přírodní polohou. Zájezd Vás též zavede na romantická a pozoruhodná místa Holandska.

Program zájezdu

1.den (st): Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.

2.den (čt): Návštěva překrásně položeného LUCEMBURSKÉHO VELKOVÉVODSTVÍ. BRUSEL - hlavní město s královskou rezidencí, s jedním z nejkrásnějších náměstí v Evropě a s dalšími pozoruhodnostmi. Evropské město kultury 2000.

3.den (pá): BRUGGY - stavební skvost Belgie. Belgické Benátky s velkým množstvím malebných kanálů mezi historickými budovami, po kterých se konají vyhlídkové plavby. GENT - staré hlavní město Flander s velkým počtem dochovaných památek.

4.den (so): Skanzen 19 větrných mlýnů KINDERDIJK. DELFT - někdejší sídelní město holandských hrabat proslavené známou delftskou keramikou (fajánsí). Park MADURODAM - ukazuje Holandsko v miniatuře a také to, co by jinak zůstalo nepoznané.

5.den (ne): KEUKENHOF - nejvyhlášenější holandská květinová zahrada. AMSTERDAM - nádherné město nazývané "Benátkami severu" pro své malebné uličky a kanály (grachty).

6.den (po): Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Ubytování: 2x v hotelu Formule 1, 1x v soukromí

Stravování: 1x snídaně v soukromí

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 3x ubytování (2x hotel, 1x soukromí)
* 1x snídaně

Fakultativně: * 2x snídaně (příplatek: 300 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000