crosssearch

Benelux Floriade

Poznávací zájezdy, Nizozemsko

Belgie má své kouzlo v romantických městech jako jsou Bruggy, Gent, kulturními památkami se pyšní i hlavní město Brusel. Na jihovýchodě sousedí s Belgií Lucemburské velkovévodství zajímavé nejen svou přírodní polohou. Zájezd Vás též zavede na romantická a pozoruhodná místa...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (so): Celodenní návštěva FLORIADE 2012 – rozsáhlé světové zahradnické výstavy.

3.den (ne): AMSTERDAM (UNESCO) – nádherné město nazývané „Benátkami severu“ pro své malebné uličky a kanály (grachty). ZAANSE SCHANS – skanzen s větrnými mlýny a dřevěnými domy ze 17. a 18. století. Výroba dřeváků a sýrů.

4.den (po): Park MADURODAM – ukazuje Holandsko v miniatuře a také to, co by jinak zůstalo nepoznané. DELFT – někdejší sídelní město holandských hrabat proslavené známou delftskou keramikou (fajánsí). Skanzen 19 větrných mlýnů KINDERDIJK (UNESCO).

5.den (út): BRUGGY (UNESCO) – stavební skvost Belgie. Belgické Benátky s velkým množstvím malebných kanálů mezi historickými budovami, po kterých se konají vyhlídkové plavby. GENT – staré hlavní město Flander s velkým počtem dochovaných památek.

6.den (st): BRUSEL (UNESCO) – hlavní město s královskou rezidencí, s jedním z nejkrásnějších náměstí v Evropě a s dalšími pozoruhodnostmi. Evropské město kultury 2000. Večerní návštěva překrásně položeného LUCEMBURKU (UNESCO) v LUCEMBURSKÉM VELKOVÉVODSTVÍ.

7.den (čt): Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000