crosssearch

Amsterdam s návštěvou Londýna

Poznávací zájezdy, Nizozemsko

Opava, Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava (dálnice), Praha, Beroun (dálnice), Plzeň

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den: Odjezd z ČR po trase s bezpečnostními přestávkami.

2. den: V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu – pěší prohlídka města, návštěva brusírny diamantů, květinového trhu, možnost fakultativní plavby po pověstných grachtech. Volno, které jistě mnozí využijí k návštěvě muzea Madame Tussauds, Rijksmusea, muzea Van Gogha či mnoha dalších atrakcí. V podvečerních hodinách (po bezpečnostní přestávce autokaru) odjezd do místa ubytování. Nocleh.

3. den: Po snídani nejprve navštívíme slavnou květinovou burzu Aalsmeer, kde se denně expeduje na 19 milionů kusů květin. Výlet pokračuje do Kinderdijku, kde si budeme moci vyfotografovat řadu 19. větrných mlýnů z 18. století – jednu z nejoblíbenějších atrakcí Holandska. Pokračujeme do Delft, kde navštívíme jednu z manufaktur s tradiční výrobou fajánse, která toto město proslavila. Dále výlet směřuje do metropole Den Haagu, krátká procházka centrem, fakultativní návštěva Madurodamu, kde lze shlédnout věrné modely nejzajímavějších staveb Holandska v měřítku 1:25 v parku s více než 2 kilometry modelových železnic. Pokračujeme do přístavu Hook Van Holland, odkud poplujeme trajektem ve dvoulůžkových kajutách do přístavu Harwich na východní stranu Anglie.

4. den: V ranních hodinách příjezd do přístavu Harwich. Pokračujeme do Londýna, kde nás autobus vysadí u Hyde Parku. Doporučujeme pěší procházku kolem Buckinghamského paláce a přes St.James Park k Westminster Abbey, dále kolem Parlamentu, Big Benu a po Whitehall, kolem Downing Street na Trafalgar Square /možnost návštěvy jedné z nejvýznamnějších obrazáren/a zábavní čtvrť Soho. K Hyde Parku, kam pro nás na určenou dobu přijede autobus se vrátíte kolem Picadilly Circus. Odjezd k ubytování v pozdních odpoledních hodinách.

5.den Odjezd autobusem k Toweru, možnost individuální prohlídky, procházky po Tower Bridge, návštěvy muzea Tower Bridge, námořního muzea na palubě lodi Belfast či romantické procházky krásně zrekonstruovanými doky sv.Kateřiny. Dále doporučujeme procházku kolem Monumentu, nedaleké Bank of England a návštěvu St.Pauls Cathedrale. Ti jež chtějí poznat něco jiného mohou poznat Londýn z ptačí perspektivy z Big Eye, kam dojede průvodce se zájemci metrem, lze ušetřit mnoho času zakoupením kombinované vstupenky této atrakce a musea Madame Tussaud, při dobrých časových možnostech doporučujeme i blízké muzeum Sherlocka Holmese. V pozdních odpoledních hodinách se všichni sejdeme u Toweru, odkud pokračujeme automatickým vláčkem projíždějícím pásmo londýnských doků do Greenwiche, možnost zastávky na nultém poledníku, cestou k observatoři a parku uvidíme Millenium House a přes blízký park dojdeme k parkovišti, kde na nás bude čekat autobus. Následuje přejezd k Folkestone a Eurotunelem pod kanálem La Manche zpět na kontinent a jen s nejnutnějšími bezpečnostními zastávkami zpět do ČR.

6.den Příjezd do ČR a pokračování dále po trase

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000