crosssearch

Amsterdam - letecky

Poznávací zájezdy, Nizozemsko

Obrázek není k dispozici

Amsterdam, malebné historické město nazývané Benátkami severu, je proslulé kanály (grachty), galeriemi s obrazy nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Je jednou z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby viděli díla...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Amsterdam, malebné historické město nazývané Benátkami severu, je proslulé kanály (grachty), galeriemi s obrazy nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Je jednou z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby viděli díla Vincenta van Gogha, aby si prohlédli paláce na kanálech nebo aby ochutnali herynky a nizozemské sýry. Amsterdam je také místo setkávání světových kultur a tradic. Na tržištích vedle sebe stojí stánky se sýry, rybami, květinami i exotickými potravinami.

Program zájezdu

1.den (ne):Odlet z Prahy v odpoledních hodinách, přílet do AMSTERDAMU, přejezd na hotel, ubytování.
2.den (po):AMSTERDAM - procházka podél kanálů Herengracht, Keizersgracht a Prinsengracht. Westertoren - známá věž kostela s krásným výhledem na město a zvonkohrou, Begijnhof - oáza klidu uprostřed rušného historické města, individuální volno. Fakultativně projížďka lodí po kanálech.
3.den (út):AMSTERDAM - náměstí Dam, Královský palác, historické muzeum, Oude Kerk - nejstarší amsterdamský kostel nacházející se dnes ve čtvrti červených luceren. Nieuwendam - vesnička s malebnými dřevěnými domky na okraji Amsterdamu, stále si uchovávající venkovskou atmosféru. Možnost večerní plavby lodí po grachtech.
4.den (st):Dopoledne dokončení prohlídky AMSTERDAMU, např. Albert Cuypmarkt - největší amsterdamská tržnice pod širým nebem, místo setkání mnoha kultur. Vondelpark - nejznámější městský park v Amsterdamu nedaleko centra města. Odpoledne odjezd na letiště, odlet z Amsterdamu do Prahy v podvečerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000