crosssearch

Zahrady, zámky a přírodní zajímavosti Německa

Poznávací zájezdy, Německo

Zájezd za přírodními a kulturními krásami Německa. Společně se známými městy Drážďany a Míšní navštívíme i krásné zámky s rozlehlými zahradami a program si zpestříme plavbou na lodičce v soutěsce Kirnitzschklamm.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zájezd za přírodními a kulturními krásami Německa. Společně se známými městy Drážďany a Míšní navštívíme i krásné zámky s rozlehlými zahradami a program si zpestříme plavbou na lodičce v soutěsce Kirnitzschklamm.

Program zájezdu

1.den (čt):Odjezd v brzkých ranních hodinách. Příjezd do německého Saského Švýcarska do městečka HINTERHERMSDORF. Výlet do soutěsky KIRNITZSCHKLAMM , kde návštěvníky vozí lodičky. Dále malebnými soutěskami podél říčky Kirnitzsch (Křinice) k pěšímu hraničnímu přechodu do ČR a odtud skalním tunelem a přes vyhlídkový vrch, ze kterého je impozantní vyhlídka na velkou část Českého Švýcarska zpět do Hinterhermsdorfu. Výlet na horu BASTEI – jedinečný přírodní útvar s kamenným labyrintem plným roklí a strží, které jsou přemostěny lávkami. Shora je nádherný výhled na Labe.
2.den (pá):MÍŠEŇ – „kolébka Saska“, město proslulé výrobou porcelánu i majestátním hradem ALBRECHTSBURG, měšťanské domy, radnice, kostel Frauenkirche, v jehož věži se nachází první porcelánová zvonkohra na světě. Zajímavé městečko TORGAU – radnice, kostel Marienkirche, zámek HARTENFELS s pozoruhodným točitým schodištěm a zámeckou kaplí vysvěcenou Martinem Lutherem, která je považována za jeden z nejstarších protestantských kostelů.
3.den (so):Prohlídka romantického zámku MORITZBURG, který známe i z českých pohádek, největší evropská sbírka loveckých trofejí. Odpoledne návštěva DRÁŽĎAN – Brühlská terasa, Zwinger s nádhernými interiéry a uměleckými sbírkami, Velká zahrada – ranně barokní palác, jezero Carolasse, botanická zahrada. Prohlídku města zakončíme v jeho historickém centru.
4.den (ne):Návštěva zámku PILLNITZ – anglická, holandská a čínská zahrada, Pavilón palem, Šeříkový dvůr a proslulá japonská kamélie stará 250 let. Tajemný zámek WEESENSTEIN – zámecký park v barokním duchu, květinová zahrada, cypřišová alej. Odjezd do republiky, návrat v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000