crosssearch

Wellness v Tropických ostrovech

Poznávací zájezdy, Německo

Program zájezdu Odjezd z Plzně ve 22.30 hod.(z Prahy 23.45 hod.), v ranních hodinách příjezd do probouzejícího se tropického ráje,který se nachází 60 km jižně od Berlína. Po příjezdu na Vás čeká den plný zážitků v tropickém komplexu Sauna&Spa o rozloze přes 10000 m2. Je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

Odjezd z Plzně ve 22.30 hod.(z Prahy 23.45 hod.), v ranních hodinách příjezd do probouzejícího se tropického ráje,který se nachází 60 km jižně od Berlína. Po příjezdu na Vás čeká den plný zážitků v tropickém komplexu Sauna&Spa o rozloze přes 10000 m2. Je považován za největší svého druhu v Evropě a je oceněn německou asociací saun 5*. Šest různých oblastí Vám zajistí výjimečný zážitek a skutečně okouzlující prostředí, kde jsou umístěny kopie staveb z tropů např. chrám Angor Watt (Kambodža), Alcantaras Canyon – národní park a největší jeskyní komplex v Malajsii, komplex vířivek inspirovaných Waiotapu termální rezervací na Novém Zélandu, indický Sloní chrám v Mumbai a mnoho dalších, které vás jistě nadchnou. Na výběr je zde několik druhů saun různých teplot, vlhkostí a druhů materiálů z nichž jsou postaveny. Např. kamenná sauna Vishnu, dřevěná sauna Salasaca, sauna Inipi dle Amerických šamanů s bylinnými esencemi, dále pak parní lázně a solní jeskyně atd., masážní vířivky. Za příplatek si zde můžete užít masáží, kosmetických procedur a solárií. Zdarma pak zde probíhá několikrát denně saunovací obřad pod vedením sauna mistrů. V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Předpokládaný návrat do 23.00 hod.

Cena zahrnuje

dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

základní vstupné do komplexu Sauna & Spa v sobotu 27,50 EUR, v neděli 22,50 EUR/dosp. os., v sobotu 18 EUR, v neděli 16 EUR/dítě 6–14 let, senior od 65 let, kombinované vstupné Sauna & Spa + Tropické ostrovy v sobotu 33 EUR, v neděli 28 EUR/ dosp.os., v sobotu 18 EUR, v neděli 16 EUR/dítě 6–14 let, v sobotu 26 EUR, v neděli 24 EUR/senior od 65 let. Tropické ostrovy: příplatek 12 EUR/pobyt (pro informaci: tobogán 4 EUR/neomezený vstup, Tropino club zdarma, African Jungle Lift 3,50 EUR/jízda) Zájem o kombinovanou vstupenku je nutno nahlásit 14 dní před odjezdem.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000