crosssearch

Termální lázně Bad Füssing - pobyt

Poznávací zájezdy, Německo

Obrázek není k dispozici

V Německu velmi atraktivní lázně se nachází ve spodním údolí řeky Inn v jednom z nejpřitažlivějších míst Bavorska, 30 km jižně od Pasova na hranicích s Rakouskem. Svou kombinací účinných látek je léčivá voda v lázních Bad Füssing vhodná zejména při léčbě pohybového ústrojí,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V Německu velmi atraktivní lázně se nachází ve spodním údolí řeky Inn v jednom z nejpřitažlivějších míst Bavorska, 30 km jižně od Pasova na hranicích s Rakouskem. Svou kombinací účinných látek je léčivá voda v lázních Bad Füssing vhodná zejména při léčbě pohybového ústrojí, např. revmatických onemocnění, artrózy, nemocí kloubů, bolestí páteře. Je to velmi čisté a upravované lázeňské městečko s několika krásnými parky ideálními k večerní procházce. Kulturní informační středisko také často pořádá divadelní představení a koncerty, kterých se mohou klienti zúčastnit. Oblíbené jsou i páteční dopolední trhy. Věhlas lázním zajistily především tři obrovské termální komplexy, díky nimž je Bad Füssing největšími lázněmi v Evropě. Je zde cca 10.000 m2 termální vodní plochy a cca 80 termálních bazénů.

Lázeňské areály
V městečku Bad Füssing se nachází 3 termální lázeňské areály - přesný popis viz propozice k zájezdu

Lázně 1 - Therme I.
- 12 různých venkovních i vnitřních bazénů s různou teplotou (29 - 42 °C), masážními tryskami, sirné lázně atd.
- Saunahof: 4 dřevěná stavení v selském stylu tvořící uzavřený komplex. Jsou zde nejrůznější sauny, páry, aromatické sauny, sauna se senem, velký termální whirpool, studený bazének s vodopádem, termální kašna, relaxační místnosti a odpočinková místnost s vodními postelemi, čítárna s krbem, masáže, terapie. Restaurace a velká louka s lehátky. Cena je cca 8 EUR/5 hod. Vzdálenost od hotelu: cca 200 m.

Lázně 2 - Therme II. (Europa Therme)
- 3000 m2 termální vodní plochy, viz propozice

Lázně 3 - Johanesbad
- 4500 m2 vodní plochy, viz propozice

Možnosti výletů
Pasov (v ceně zájezdu) - autobusový výlet do krásného historického města na jihu Německa, které leží na soutoku tří řek (Dunaj, Inn, Ilz).
Schärding s možností plavby po Innu (v ceně zájezdu) - půldenní autobusový výlet do blízkého rakouského městečka Schärding, procházka městem po naučné stezce s modely 7 divů starověku, fakultativně plavba lodí po Innu.
Muzeum Schnapsu - pěší výlet s průvodcem do malebné vesničky Kirchham (cca 45 min.) Schnaps Muzeum vystavuje přes 400 historických exponátů z jižního Německa a Rakouska a zachycuje zpracování bylin a ovoce. Po prohlídce následuje malá ochutnávka s možností nákupu.
Gastroland - společné posezení s večeří a živou hudbou v typické bavorské hospůdce přímo v městečku Bad Füssing. K večeři se podávají vybrané německé speciality a tradiční pivo.

Ubytování: Aparthotel CHALET SWISS
Příjemný aparthotel s ideální polohou - klidné prostředí a přitom blízko od rušného centra a jen pár minut chůze od termálního areálu Terme I. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (vhodné jen pro děti) jsou vybaveny obytnou místností s TV, kuchyňským koutem (vařič, lednice, varná konvice, kávovar), moderní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Všechny pokoje mají balkon.

Lázeňská karta - všichni klienti obdrží tzv. Lázeňskou kartu, která umožňuje např. zdarma přepravu lázeňským autobusem po městě, vstup na představení lázeňského orchestru, používání venkovního šachu a petangue v lázeňském a rekreačním parku, 1x vstup zdarma do casina v Bad Füssing a další služby.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000