crosssearch

Tajemný kraj Harz, slavnost čarodějnic

Poznávací zájezdy, Německo

Obrázek není k dispozici

Vrcholy tajuplného a romantického pohoří Harz dodnes zdobí ponuré zříceniny hradů, místa opředená pověstmi o čarodějnicích a jejich divokých obřadech. Poznejte s name pohádkový kraj. Užijete si turistiky v kaňonu řeky mezi pískovcovými stěnami, krápníkové jeskyně a v půvabné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (čt): Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách.

2.den (pá): GOSLAR s císařskou falcí (UNESCO), půvabné město Hansy s 1.800 hrázděnými domy, BAD HARZBURG, lázeňské středisko, koupel v termálních lázních nebo turistika k vodopádům, cesta srdcem pohoří Harz kolem hory Brocken (1.141m). BLANKENBURG, turistická procházka ke skalním útvarům a rozlehlými barokními zahradami, zámek, „pestré město“ nebo variantně delší trasa k ČERTOVĚ STĚNĚ – TEUFELSMAUER do skalního ráj, vyhlídky do rozkvetlého kraje, ubytování ve Wernigerode.

3.den (so): QUEDLINBURG (UNESCO), románská katedrála na hradním návrší, muzeum hrázděných domů, návrat do půlnoci, GERNRODE, krásné hrázděné městečko, předrománský kostel sv. Cyriaka s hrobem markraběte Gera, unikátní muzeum kukaček, návrat do WERNIGERODE – ráj čarodějnic, hrázděné město v Harzu, a světové centrum čarodějnic, romantický zámek vysoko nad městem, radnice, lidové trhy, rytířská klání, slavnost a rej čarodějnic na hradě třeba do pozdních hodin.

4.den (ne): Krápníková jeskyně BAUMANSHÖHLE, cesta romantickým údolím řeky Bode,THALE a pohádkový kraj Harzu – lanovkou na vyhlídky a výšinu Hexentanzplatz na čarodějnickém vrchu, ÚDOLÍ ŘEKY BODE, turistika (6 -12 km podél řeky a skal), pískovcové skály, peřeje a ráj botaniků, návrat do Prahy do půlnoci.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000