crosssearch

Romantický advent v jižním Bavorsku

Poznávací zájezdy, Německo

Z Prahy odjedeme v cca 05.45 hodin, z Českých Budějovic v cca 08.00 hodin. Po přejezdu národního parku Bavorský les budeme pokračovat do Pasova. Prohlédneme si adventně vyzdobené město na soutoku tří řek, poté máme individuální volno na návštěvu adventních trhů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis produktu:

1. den: z Prahy odjedeme v cca 05.45 hodin, z Českých Budějovic v cca 08.00 hodin. Po přejezdu národního parku Bavorský les budeme pokračovat do Pasova. Prohlédneme si adventně vyzdobené město na soutoku tří řek, poté máme individuální volno na návštěvu adventních trhů. Dále budeme pokračovat do malebného městečka a poutního místa Altöttingu, které proslavil papež Benedikt XVI., jenž se v jeho okolí narodil a v době svého působení v Římě jej navštívil. Prohlédneme si nejvýznamnější památky s průvodcem (basiliku sv. Anny, kostel sv. Magdaleny, svatou kapličku) a budeme mít také čas na návštěvu vánočních trhů, které se konají na náměstí Kapellplatz a jsou označovány jako jedny z nejhezčích v Německu. K večru navštívíme adventní trhy na zámku Tüssling, kde budeme mít možnost v 17.30 hodin shlédnout laserovou show na temné obloze. Na ubytování dojedeme do Mühldorfu am Inn. Fakultativně večeře, nocleh. 2. den: po snídani se vydáme na cestu do národního parku Berchtesgaden, kde se nejprve svezeme lodí po jezeře Königsee, obklopeném majestátními štíty hor, ke kostelu St. Bartholomä. Poté si prohlédneme horské městečko Berchtesgaden a navštívíme adventní trhy na historickém náměstí i v areálu zámku. Cestou domů se ještě zastavíme v rakouském městečku Oberndorfu, které proslulo zejména tím, že zde poprvé zazněla světoznámá píseň Tichá noc. Prohlédneme si kapli a navštívíme vánoční trhy, zájemci mohou navštívit také muzeum Tiché noci. Do Čech se vrátíme ve večerních hodinách (mezi 21.00 23.00 hodin. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo drobných změn programu: v případě, že by bylo jezero Königsee zamrzlé a lodě nejezdily, bude místo projížďky lodí návštěva solného dolu v Berchtesgadenu. Další odjezdová místa: Benešov, Votice, Tábor.

Poloha:

Co nás čeká? Národní parky Berchtesgaden, plavba lodí po jezeře Königsee, malebný Alötting, Pasov město na soutoku tří řek, nejdelší hrad v Evropě Burghausen, zámek Tüssling a mnoho dalších zážitků. Samozřejmě také adventní trhy a návštěva Oberndorfu, kde si můžeme zazpívat Tichou noc...

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000