crosssearch

Příroda a krásy Bavorska

Poznávací zájezdy, Německo

Trasa zájezdu: Řezno (Regensburg) o Mnichov o zámek Neuschwanstein o Garmisch-Partenkirchen o Ettal o Chiemsee o Salzburg o Linz Program: 1. den: odjezd v ranních hodinách do Řezna (Regensburgu). Prohlídka města na soutoku 4 řek, Starého města Heidplatz, Neupfarplatz...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Řezno (Regensburg) o Mnichov o zámek Neuschwanstein o Garmisch-Partenkirchen o Ettal o Chiemsee o Salzburg o Linz

Program: 1. den: odjezd v ranních hodinách do Řezna (Regensburgu). Prohlídka města na soutoku 4 řek, Starého města Heidplatz, Neupfarplatz s židovskou historií, dále gotické katedrály Sv. Petra, ve které byli korunováni i čeští králové, zámek Thunů nebo Kamenný most. V podvečer přejezd do Mnichova, ubytování a nocleh.

2. den: snídaně, prohlídka 3. největšího města Německa, dějiště Olympijských her 1964 a 1976. Barokní a renesanční kostely, historické centrum. Poté přejezd směrem do hor k zámkům Neuschwanstein a Hohenschwangau. Prohlídka zámků, ubytování v okolí zámků, nocleh.

3. den: po snídani odjezd do Garmisch-Partenkirchenu, sportovního centra, fakultativně výjezd lanovkou na nejvyšší horu Německa Zugspitze. Zde možnosti jízdy několika lanovkami a drahami, nádherná horská panoramata. Poté odjezd směrem k jezeru Chiemsee se zastávkou v malém městečku Ettalu, kde se nachází krásný benediktýnský klášter, založený r. 1330 Ludvíkem Bavorským. Delší přejezd k jezeru Chiemsee se zastávkami v krajině, ubytování a nocleh.

4. den: snídaně. Příjezd k jezeru do přístavu Prien, fakultativní plavba lodí na "pánský" ostrov Herreninsel a návštěva Královského zámku (Konigsschloss). Dle situace možná návštěva i "ženského" ostrova, maličkého ostrůvku s jedinečnou přírodou a malým klášterm benediktýnek. Možnost nákupu místního marcipánu, sušenek a klášterního likéru. Navečer dojezd do Salzburgu, ubytování, nocleh.

5. den: po snídani prohlídka Salz­burgu, opatství Sv. Petra, jedné z nejstarších katedrál, původně založených již v r. 774. Nevynecháme ani Mozartovo náměstí s přilehlými budovami, fakultativně návštěva impozantní pevnosti z 11. století. Na zpáteční cestě do ČR zastávka v Linci a prohlídka historického centra se zámeckými budovami. Návrat do ČR v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000