crosssearch

Pohádkové Zámky Bavorska

Poznávací zájezdy, Německo

Schleissheim - Linderhof - Neuschwanstein - Hohenschwangau - Füssen

Konečná cena za osobu od: 4 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
Schleissheim - Linderhof - Neuschwanstein - Hohenschwangau - Füssen

1. den:
V ranních hodinách odjezd do Německa, prohlídka barokního zámku SCHLEISSHEIM u Mnichova s francouzským parkem, letohrádkem, obrazárnou a sbírkou porcelánu, přejezd na ubytování.

2. den:
Po snídani prohlídka biskupské rezidence a baziliky v KEMPTEN, panoramatická cesta severní částí Tyrol kolem jezera PLANSEE, prohlídka zámku LINDERHOF a přes ETTAL (barokní klášter) a WIESKIRCHE (slavný rokokový kostel zapsaný na seznamu UNESCO) návrat na ubytování.

3. den:
Ráno přejezd k zámku NEUSCHWANSTEIN ve Schwangau. Tento královský zámek je vybudován v úchvatné poloze nad strží Pollatschlucht a patrně nejlépe ze všech staveb Ludvíka II. Bavorského ztělesňuje fantastický svět tohoto bavorského krále. Na dohled od něj stojí novogotický zámek HOHENSCHWANGAU, který na středověké zřícenině postavil Ludvíkův otec Maximilian II. Možnost prohlídky obou hradů, pro zájemce pěší vycházka krásnou alpskou krajinou do FÜSSEN, prohlídka starého města se zámkem, unikátním chrámem sv. Manga a vodopádem na Lechu. Navečer zastávka v olympijském zimním středisku GARMISCH-PARTENKIRCHEN pod nejvyšší německou horou Zugspitze (2963 m). Noční přejezd do ČR.

4. den:
V brzkých ranních hodinách návrat zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000