crosssearch

Ostrov Helgoland

Poznávací zájezdy, Německo

Za přírodními krásami a romantikou severního Německa Během víkendového zájezdu navštívíme různorodé malebné krajiny. Čeká nás hornatá krajina národního parku Harc opředeného legendami, nekonečné fialové pláně vřesu a malebné pastviny Lüneburského vřesoviště, romantická...

Konečná cena za osobu od: 6 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Za přírodními krásami a romantikou severního Německa Během víkendového zájezdu navštívíme různorodé malebné krajiny. Čeká nás hornatá krajina národního parku Harc opředeného legendami, nekonečné fialové pláně vřesu a malebné pastviny Lüneburského vřesoviště, romantická hrázděná městečka, krásné mořské pobřeží a fascinující ostrov Helgoland v Severním moři českými turisty dosud neobjevený.

Program:

1. den: Odjezd v ranních hodinách. Zastávka v malebné oblasti národního parku pohoří HARC, které je nejznámější turistickou atrakcí Saska - Anhaltska. QUEDLINBURG - okouzlující městečko zapsané na seznamu UNESCO s hrázděnými domy, renesančním zámkem a románským kostelem svatého Servá-ce. WERNIGERODE - město s křivolakými uličkami, hrázděnými domy a pohádkovým zámkem, který získal přízvisko Neuswanstein severu. Nocleh.

2. den: Přejezd do Národního parku LÜNEBURSKÉ VŘESOVIŠTĚ. Návštěva nejzajímavějších partií této nádherné přírodní rezervace. Krajina porostlá kvetoucím vřesem a porosty jalovců, které se ztrácejí v nekonečných malebných pastvinách. LÜNEBURG - malebné hanzovní město charakterizované dekorativními zvlněnými cihlovými liniemi s velkým množstvím středověkých památek. Přejezd do města BRÉMY. Poklidné město s bohatou historií a středověkým centrem, které bylo v roce 2004 zapsáno na seznam UNESCO (Marktplatz, radnice, románský dóm). Nocleh.

3. den: Přejezd do přístavu Cuxhaven. Odtud plavba výletní lodí na ostrov HELGOLAND v Severním moři, který je vzdálen 70 kilometrů od pevniny a který je vyhledávaným výletním a lázeňským cílem. K hlavním atrakcím ostrova patří nebetyčné červené útesy, malebné městečko a mořské akvárium. Zeleno-červeno-bílá vlajka Helgolandu vystihuje krásy ostrova - zelená je země, červená je skála, bílý je písek. Na ostrově, který je nejen svéráznou ostrovní přírodní rezervací, ale má i velmi zajímavou historii, absolvujeme také pěší okruh s vyhlídkami na nejzajímavější skalní útvary. V případě příznivého počasí bude možnost koupání na plážích s jedinečným bílým pískem. Možnost levných nákupů, jelikož Helgoland leží v bezcelní zóně. V odpoledních hodinách návrat na pevninu. Zastávka v BRÉMÁCH. Večer odjezd do ČR.

4. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000