crosssearch

Norimberk - Bamberk - Amberk

Poznávací zájezdy, Německo

1. den: V ranních hodinách odjezd z ČR do hlavního adventního města celého Německa do NORIMBERKU - prohlídka města - Tržiště starých řemesel u Královské brány, kostel sv. Vavřince s řezbářským dílem Veita Stosse, staré mosty přes řeku Pegnitz, špitál sv. Ducha, zbudovaný nad...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:
V ranních hodinách odjezd z ČR do hlavního adventního města celého Německa do NORIMBERKU - prohlídka města - Tržiště starých řemesel u Královské brány, kostel sv. Vavřince s řezbářským dílem Veita Stosse, staré mosty přes řeku Pegnitz, špitál sv. Ducha, zbudovaný nad řekou, norimberský hrad, náměstí a dům Albrechta Dürera, muzeum hraček - obojí s možností návštěvy. Odpoledne volno k nákupům nebo k individuální prohlídce trhů a pamětihodností, pro zájemce společné posezení v kavárně. V předvánočním termínu návštěva proslulých vánočních trhů - možnost ochutnat známé norimberské perníky a svařené víno, které je nabízeno téměř na každém kroku i s památečním vánočním hrníčkem (kupuje se s vínem, v kterémkoliv stánku si lze nechat dolít). Přejezd na ubytování. Nocleh.

2. den:
Po snídani prohlídka starobylého městečka BAMBERK (památka UNESCO) - nádherné hrázděné domy, úzké uličky, čtvrť ,,Malé Benátky,, ,světová rarita Stará radnice, vystavena na mostu uprostřed řeky, románsko-gotický Kaiserdom.... Poté AMBERK - koupání ve zdejších Kurfiřtských lázních - bazény s vodou o teplotě 27 °C, 82 metrů dlouhá skluzavka, divoký vodní kanál, Niagarské vodopády, jeskyně s umělým vlnobitím a hudbou, perličková lázeň, teplovodní vřídla, tůně s podvodními masážními prameny, parní lázně. Možnost prohlídky města - ,,městské brýle" - klenutý most přes říčku Vils, dvojitý pás městských hradeb s věžemi a bránami, gotickou radnici s renesanční nástavbou. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000