crosssearch

Německo - Passau A Regensburg

Poznávací zájezdy, Německo

1. den: Odjezd z Olomouce brzkých ranních hodinách. Prohlídka PASSAU (Pasov) - velmi půvabné město situované na úzkém poloostrově na ,,tříbarevném" soutoku Innu, Ilzu a Dunaje se slavnou barokní katedrálou Carla Luraga (největší varhany na světě); uvidíte i Italskou čtvrť a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:
Odjezd z Olomouce brzkých ranních hodinách. Prohlídka PASSAU (Pasov) - velmi půvabné město situované na úzkém poloostrově na ,,tříbarevném" soutoku Innu, Ilzu a Dunaje se slavnou barokní katedrálou Carla Luraga (největší varhany na světě); uvidíte i Italskou čtvrť a poutní chrám s monumentálním krytým schodištěm aj. Odjezd na ubytování. Nocleh.

2. den:
Po snídani odjezd k WALHALLE - obrovskému chrámu vysoko nad řekou, v němž se nachází památníky 200 významných německých osobností. Dále projížďka lodí romantickou DUNAJSKOU PRŮRVOU k nejstaršímu bavorskému klášteru WELTENBURG. Poté prohlídka středověké arcibiskupské metropole REGENSBURGU (Řezno) - Staré město Heidplatz, Neupfarplatz s židovskou histotrií, významná gotická katedrála Sv. Petra, kde byli korunováni i čeští králové, Kamenný most přes Dunaj ze 12. století, dějiště říšských sněmů, zámek Thunů... Návrat do ČR v nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000