crosssearch

Německo a tropický ráj

Poznávací zájezdy, Německo

Drážďany - Berlín a tropické ostrovy v Evropě

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

Drážďany - Berlín a tropické ostrovy v Evropě

1. den:
Brzy ráno odjezd z Brna přes Prahu do DRÁŽĎAN, města přezdívaného "Polabská Florencie". Prohlídku města začneme od barokního palácového komplexu Zwinger, kde se v 17. století konaly velkolepé slavnosti a dnes slouží jako galerie ukrývající cennosti jako Sixtinská madona, Rembrandtova díla nebo sbírky míšeňského porcelánu. Prohlédneme si také barokní kostel Frauenkirche, budovu Saské státní opery Semperopper, Albertinum. Přesun do hotelu, ubytování, volný program, nocleh.

2. den:
Po snídani odjezd do největšího tropického zážitkového parku TROPICAL ISLANDS. Deštný prales, vodní svět s tyrkysovou lagunou a písečnou pláží, originální stavby tropických vesnic vyrobené na Bali a v Thajsku a také hrací ráj pro děti s tobogány, motokárami a pro ty, co chtějí naplno relaxovat tropický saunový svět s kvalitními parními lázněmi a ajurvédskými masážemi. V podvečer odjezd do Berlína. Ubytování, nocleh.

3. den:
Po snídani okružní prohlídka BERLÍNA kterou začneme u Braniborské brány, symbolu rozdělení a sjednocení Německa. Prohlédneme si Berlínskou státní operu, sídlo parlamentu Říšský sněm, centrální park Tiergarten, zbytky berlínské zdi, náměstí Alexanderplatz, centrální bulvár Unter den Linden (ulice pod lipami), židovský hřbitov. Odpoledne volný program. Doporučujeme návštěvu muzea Pergamon nebo nejvyšší budovy v Německu - televizní věže s úchvatnou vyhlídkou na Berlín. Odjezd do ČR.

Cena zahrnuje:
dopravu luxusním autobusem, přepravu dle programu, 3x ubytování ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji ve 3 * hotelu se snídaní, služby slovenského průvodce, DPH, pojištění CK proti úpadku, vstupenku do Tropical Islands

Cena nezahrnuje:
vstupné do muzeí a historických objektů , komplexní cestovní pojištění

Jiné Příplatky:
příplatek za jednolůžkový pokoj 1.550 Kč/pobyt

Poznámka:
Změna programu, odletových míst a časů vyhrazena.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000