crosssearch

Německá Hanzovní Města

Poznávací zájezdy, Německo

Wismar - Lübeck - Lüneburg - Brémy - Hamburk

Konečná cena za osobu od: 6 546 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Wismar - Lübeck - Lüneburg - Brémy - Hamburk

1. den:
V brzkých ranních hodinách odjezd z ČR do Německa. Zastávka v romantické CELLE s podmanivým historickým jádrem se stovkami hrázděných domů a půvabným renesančním zámečkem. Přejezd na ubytování v okolí Brém. Nocleh.

2. den:
Po snídani prohlídka BRÉM (památka UNESCO) - starobylé přístavní město s hrázděnými domy. Půvabnéměstečko LÜNEBURG a největší německý národní park LÜNEBURSKÉ VŘESOVIŠTĚ. Ubytování, nocleh.

3. den:
Po snídani přejezd do WISMARU na pobřeží Baltského moře a poté do LÜBECKU, města marcipánu, Buddenbrooků a bratrů Mannových. Obě hanzovní města mají mimořádně zachované a rozlehlé historické centrum se stavbami tzv. cihlové gotiky a jsou chráněna UNESCEM. Po prohlídce a individuálním volnu odjezd na ubytování. Nocleh.

4. den:
Po snídani odjezd do HAMBURKU - prohlídka starého města se známou radnicí, nábřežím Vnitřní Alstery, kanály a zajímavými cihlovými stavbami, prohlídka Speicherstadtu (stavby avantgardy počátku 20. století), vyjížďka do ALTONY a podél třídy patricijských vil Elbchaussee do Blankenese (dokonalý empirový zámeček). Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách.

5. den:
Návrat do ČR v brzkých ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000