crosssearch

Mnichov, královské zámky a německá romantická cesta

Poznávací zájezdy, Německo

Zájezd Vás zavede do malebné krajiny podhůří německých Alp. Navštívíte pohádkové zámky, projdete se pod nejvyšší horou Německa Zugspitze a projedete část Německé romantické cesty až do jedinečně dochovaného středověkého Rothenburgu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. MNICHOV –metropole Bavorska. Prohlídka centra města, srdce starého města náměstí Marienplatz s velkolepou stavbou radnice s krásným pseudogotickým průčelím, stará radnice, kostel sv.Petra, cihlový kostel Panny Marie, který je symbolem města, stylové pivnice aj. Při cestě zastávka v poutním místě WIESKIRCHE s unikátní vnitřní výzdobou kostela (památka UNESCO).

2.den (so): NEUSCHWANSTEIN – pohádkový zámek stojící v romantickém prostředí, na skalním ostrohu vysoko nad kaňonem říčky Pöllat. Zámek nechal postavit král Ludvík II a práce započaly roku 1869. Návštěva zámku LINDERHOF – barokního zámku s umělou jeskyní a jezírkem. V zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 m vysoký vodotrysk. NĚMECKÉ ALPY - jezero EIBSEE pod majestátní nejvyšší horou Německa ZUGSPITZE – procházka podél jezera s malebnými zálivy a průzračnou vodou.

3.den (ne): NĚMECKÁ ROMANTICKÁ CESTA – od města Würzburg se vine 350 km do městečka Füsen v Alpách. Pro své přírodní zajímavosti a jedinečný sled historických měst je jednou z nejoblíbenějších v Německu. AUGSBURG – město pojmenované po římském císaři Augustovi bylo založeno v 15.století.Centrální náměstí Rathausplatz s množstvím architektonicky cenných domů včetně renesanční radnice, Katedrála (Dom) s bohatým zařízením a románskými bronzovými vraty, jedinečné Fuggerei aj. DINKELSBÜHL – do města se dodnes dostanete pouze jeho čtyřmi branami. Ve městě naleznete velkolepé kupecké domy a krásný kostel sv. Jiří. ROTHENBURG – klenot na Romantické cestě. Dokonale dochované středověké město s úzkými uličkami, půvabnými náměstími a s ucelenými hradbami. Město se zázračně podařilo zachránit před zkázou Třicetileté války i Druhé světové války. Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000