crosssearch

Mnichov a andělští muzikanti v Augsburgu

Poznávací zájezdy, Německo

Vánoční trhy Bavorska to je lahodná vůně, slavnostní záře světel, vánoční hudba a kulinářské pochoutky. Zájezd nás zavede do historické části Mnichova na slavný Christkindlmarkt, pro zájemce je připravena zábava v termálním parku Erding Bad a závěr adventního víkendu bude...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Mnichov a andělští muzikanti v Augsburgu


1. den zájezdu Odjezd v časných ranních hodinách z ČR (dle míst nástupů). V poledních hod. příjezd do MNICHOVA. Navštívíme rušné uličky starého města s jeho památkami a kostely - kostel sv. Petra, věhlasná zvonkohra na Nové radnici, Stará radnice, kostel sv. Michaela aj., hlavní nákupní třída Kaufinger Strasse..., následuje prohlídka centra města v okolí Mariánského náměstí vč. slavného středověkého trhu Christkindlmarktem navazujícího na Kripperlmarkt na náměstí Ridermarkt - skvělá podívaná s neodolatelnými lákadly na trzích: pečená jablka, bavorské klobásky, svařené víno (glühwein), ručně vyráběné ozdoby. Individuální volno, ubytování v Mnichově.
 

2. den zájezduPro ty z vás, kdo dáte přednost zábavě, koupání a relaxaci je připravena fakult. dopolední návštěva termálního parku ERDING BAD - gigantický termální svět se rozkládá na ploše 145 tisíc metrů čtverečních a skládá se z pěti vzájemně oddělených, ale přitom úzce propojených částí (min. 15 účastníků). Ostatní dokončí prohlídku MNICHOVA s průvodcem, Residenz aj., event. vánoční nákupy. Odpoledne všichni odjedeme do nedalekého a jednoho z nejstarších měst v Německu AUGSBURGU - prohlídka půvabného starého města - renesanční radnice, chrám Panny Marie, velkolepý bulvár Maximilianstrasse s paláci bohatých kupců. K večeru se přesuneme na Radniční náměstí - krásný vánoční trh, velkolepá magická světelná show na budově radnice a andělští muzikanti na radničním balkonu - jeden z nejhezčích adventních zážitků. Ve večerních hodinách odjezd do republiky, návrat v časných ranních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu lux. klim. busem, 1x ubytování v hotelu v Mnichově - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 1x snídani, průvodce

Cena nezahrnuje

vstupné, fakult. výlety, vstupné do Erding Bad (min. 15 účastníků) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek

1lůžk. pokoj 800 Kč, komplex. pojištění vč. storna zájezdu 90 Kč

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000