crosssearch

Malý okruh Německem

Poznávací zájezdy, Německo

Trasa 1: Opava, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava (dálnice), Praha, Kladno, Slaný, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1.den: Odjezd v ranních hodinách z Prahy do Drážďan, sídelního města saských kurfiřtů s nádhernou stavbou Zwingeru, známou galerií, pověstnou Semperovou operou i krásnou pobřežní promenádou či nově postaveným Frauenkirche. Dále budeme pokračovat do Míšně – města porcelánu. Kouzelné město s dlážděnými uličkami s hradem Albrechtsburg a na skalnatém kopci postavenou katedrálou. Na náměstí Markt stojí kostel s nejstarší zvonkohrou na světě. Nezapomeme také navštívit Muzeum porcelánu s tři tisíci exponáty reprezentují 300 let výroby. Dále pokračujeme do Lipska. Při podvečerní procházce městem je možné zavítat do pověstné restaurace Auerbachskeller , kde si můžete připomenout Goethova Fausta. Nocleh v Lipsku.

2.den: Snídaně. Během pěší prohlídky si budeme vychutnát krásu pěkně zrekonstruovaného historického centra s radnicí, starou burzou, či Thomaskirche, kde dlouhou dobu působil Johann Sebastian Bach a kde je i pohřben. Nezapomenutelný dojem jistě zanechá i návštěva Haus Coffe-Baum, kde byla poprvé v Evropě podávána káva. Odjezd do Postupimi. Možnost inviduální prohlídky zámeckého areálu s parkem a fontánami, kde jistě nevynecháme ani rokokové krásy zámku Sanssouci, či zámku Cecilienhof s řadou zajímavých pavilonků, kde byla podepsána Postupimská dohoda. Dále budeme pokračovat do Berlína. Nocleh v Berlíně.

3.den: Po snídani absolvujeme okružní jízdu Berlínem jak bývalou východní, tak i západní částí města a následně absolvujeme plavbu lodí po Sprévě. Dále jistě využijeme návštěvy Reichstagu a dalších zajímavostí, jako jsou blízká Braniborská brána či parky a promenády přilehlé vládní čtvrti, Postupimského náměstí či bulváry v bývalé západní části., Alexanderplatz s televizní věži, noblesní známou třídu Unter den Linden, Humboltovu universitu, muzeum Pergamonu. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000