crosssearch

Kouzelný Regensburg

Poznávací zájezdy, Německo

Program zájezdu Odjezd z Plzně v 7.00 hod. (z Prahy 5.45 hod.) do bavorského města Regensburg, ležícího na nejsevernějším ohybu řeky Dunaj, které je spojeno i s českou historií. Je zcela na Vás, jak strávíte tento den v malebném městě plném pamětihodností. Můžete se vydat na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

Odjezd z Plzně v 7.00 hod. (z Prahy 5.45 hod.) do bavorského města Regensburg, ležícího na nejsevernějším ohybu řeky Dunaj, které je spojeno i s českou historií. Je zcela na Vás, jak strávíte tento den v malebném městě plném pamětihodností. Můžete se vydat na nenáročnou romantickou procházku podél Dunaje, kde budete moci obdivovat Steinere Brücke (Kamenný most), nejstarší most v Evropě. Samotný historický střed města je považován za historický skvost. Dominantou města je bezesporu gotická katedrála sv. Petra, dále můžete navštívit Römerturm, románskou kapličku sv. Jakuba, Prétorskou bránu, Keplerův dům či zámek sv. Emmerama, původní klášter, který byl během 19. století přestaven knížaty Thurn-Taxis na zámecké sídlo, které dodnes obývají (prohlídka možná). Právě v zámeckém areálu naleznete ty nejkrásnější vánoční trhy ve městě.
Budete moci ochutnat tradiční bavorské speciality, zhlédnout ukázky lidových řemesel nebo si koupit některý z typických výrobků jakými jsou např. – vánoční ozdoby ze dřeva, plsti, skla a slámy, keramické výrobky, plechové hračky, výrobky uměleckého kovářství a vyřezávané betlémy. S návštěvou adventních trhů je neodmyslitelně spojena ochutnávka specialit, jako jsou např.: ovocný punč, svařené víno, pražené kaštany a ořechy, bramboráky, císařský trhanec, bavorské klobásky... Celá atmosféra je dokreslena koncerty konajícími se na zámeckém nádvoří. Další vánoční trhy se konají v centru města na náměstí Naupfarrplatz. Vpodvečer odjezd zpět do ČR. Předpokládaný návrat do 20.00 hod.

Cena zahrnuje

- dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
- průvodce
- komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

10,- EUR

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000