crosssearch

Kouzelný Adventní Regensburg

Poznávací zájezdy, Německo

Popis zájezdu Regensburg - jedno z nejzachovalejších středověkých německých měst,které leží na nejsevernějším ohybu řeky Dunaje, které je úzce spojeno i s českou historií.Samotný historický střed města je považován za historický skvost. Program: Odjezd z ČR v ranních...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

Regensburg - jedno z nejzachovalejších středověkých německých měst,které leží na nejsevernějším ohybu řeky Dunaje, které je úzce  spojeno i s českou historií.Samotný historický střed města je považován za historický skvost.

Program:

Odjezd z ČR v ranních hodinách.

 Prohlídka historického centra- procházkou kolem Dunaje, kde budeme moci obdivovat nejstarší funkční kamenný most z roku 1135 / nejstarší v Evropě/  s navazujícím pětipodlažním skladištěm soli a slavnou uzenářskou dílnou, 20 věžových obytných paláců v severoitalském stylu. Dominantou města je gotický Dóm sv. Petra v duchu francouzské gotiky, románskou kapličku sv. Jakuba, Prétorskou bránu. V zámeckém areálu Emmerama naleznete  ty nejkrásnější vánoční trhy ve městě.Budete moci ochutnat tradiční bavorské speciality, zhlédnout ukázku lidových řemesel nebo si koupit některý z typických výrobků-  vánoční ozdoby ze dřeva, plsti, skla, slámy, keramické výrobky, plechové hračky a vyřezávané betlémy. S návštěvou adventních trhů  je neodmyslitelně spojena ochutnávka specialit- ovocný punč, pražené kaštany a ořechy, císařský trhanec, bavorské klobásky a mnoho dalších. Celá atmosféra je dokreslena koncerty konajícími se na zámeckém nádvoří.Další trhy se konají v centru města.

Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

Změna programu vyhrazena.

Cena zahrnuje: dopravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: příplatek za svoz do Prahy (nástupní místa trasa B) 210 Kč/os., cestovní pojištění a případné vstupy / doporučujeme cca 20 Euro.

 

Termíny a nástupní místa:

 A – 28.11., 5.12.,14.12. - Praha 5.30 - Beroun 6.00 - Plzeň 6.45 - Domažlice 7.40 – termíny

B –  5.12.,14.12. - Brno 2.45 - Velké Meziříčí 3.15 - Jihlava 4.00 - Humpolec 4.30 (pokračuje Praha - Regensburg)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000