crosssearch

Kolem Mosely až do Lucemburska

Poznávací zájezdy, Německo

Obrázek není k dispozici

Zájezd do nejkrásnějšího říčního údolí Evropy na Mosele a Rýnu a vyhlášené moselské vinařské oblasti doplňuje návštěva malého, ale zajímavého Lucemburska. Program zájezdu: 1.den (pá): Odjezd z ČR ve večerních hodinách. 2.den (so): Dopoledne...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zájezd do nejkrásnějšího říčního údolí Evropy na Mosele a Rýnu a vyhlášené moselské vinařské oblasti doplňuje návštěva malého, ale zajímavého Lucemburska.

Program zájezdu:
1.den (pá): Odjezd z ČR ve večerních hodinách.


2.den (so): Dopoledne navštívíme kouzelné vinařské městečko BERNKASTEL s unikátním souborem hrázděných domů. Dále se projedeme lodí po MOSELE. Odpoledne si pak prohlédneme historický TRIER, jedno z nejkrásnějších německých měst s řadou památek z římské doby.Večer ubytování.


3.den (ne): Po snídani přejedeme do sousedního Lucemburska. Dopoledne zastávka u jednoho z nejdochovalejších a nejrozsáhlejších šlechtických sídel v Evropě – zámku/pevnosti VIANDEN. Odpoledne pak prohlídka hlavního města Lucemburska – LUXEMBURGU. Večer návrat do hotelu.


4.den (po): Po snídani zahájíme den prohlídkou historického města MAYEN a dále navštívíme románský klášter MARIA LAACH a pohádkový hrad ELTZ – jeden z nejkrásnějších hradů Evropy. V dalším vinařském městečku COCHEM budeme degustovat moselská vína. Večer odjezd zpět do ČR.


5.den (út): Návrat do ČR v časných ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* jízdu lodí po Mosele
* 2x nocleh v hotelu
* 2x snídaně
* průvodce
* degustace moselských vín

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000