crosssearch

Drážďany, Berlín a Saské Švýcarsko

Poznávací zájezdy, Německo

Program: 1. den: Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. DRÁŽĎANY - historické centrum města jemuž dominuje katedrála a zdobí ho Albertinum, Brühlova terasa, vysoká kopule budovy Kunstaka-demie a vrcholné dílo dvorního baroka Zwinger. Prohlídka romantického zámku...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. DRÁŽĎANY - historické centrum města jemuž dominuje katedrála a zdobí ho Albertinum, Brühlova terasa, vysoká kopule budovy Kunstaka-demie a vrcholné dílo dvorního baroka Zwinger. Prohlídka romantického zámku MORITZBURG, který známe i z českých pohádek (Tři oříšky pro Popelku). Dojezd na ubytování do Berlína.

2. den: POSTUPIM - prohlídka zámku SANSOUSSI - letního sídla německých císařů. BERLÍN - návštěva zajímavých míst německé metropole (třída Unter den Linden, Braniborská brána, Říšský sněm, Alexander Platz, Pergamonské muzeum aj.). Nocleh.

3. den: SASKÉ ŠVÝCARSKO - výlet z lázeňského městečka RATHEN na horu BASTEI - jedinečný přírodní útvar s kamenným labyrintem plným roklí a strží, které jsou přemostěny lávkami. Shora je nádherný výhled na Labe. Odpoledne výlet na tabulovou horu KÖNIGSTEIN, které návštěvníkům poskytují velkolepý výhled sahající od Bad Schandau až po drážďanskou televizní věž. Zastávka v lázeňském městečku BAD SCHANDAU. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000