crosssearch

Česko-saské Švýcarsko, Drážďany, Míšeň, Moritzburg

Poznávací zájezdy, Německo

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu
1.den (ne): Odjezd z Prahy ráno. Příjezd do nejromantičtější části Česko-saského Švýcarska. HŘENSKO – pěší procházka k HŘENSKÝM SOUTĚSKÁM, projížďka na pramicích DIVOKOU a EDMUNDOVOU SOUTĚSKOU, které mají kolmé, často až 150 metrů vysoké stěny. Přejezd do Německa, KÖNIGSTEIN – největší německá pevnost, ze které je krásný výhled na okolní krajinu, kterou lemuje řeka Labe. Příjezd na ubytování.
2.den (po): PIRNA – hlavní centrum Saského Švýcarska, možnost vyhlídkové plavby lodí do DRÁŽĎAN (nebo autobusem) – Florencie na Labi, nádherné barokní stavby, světoznámý Zwinger, katedrála, zámek a znovu postavený kostel Frauenkirche, volno k individuální návštěvě drážďanských muzeí. Návrat na nocleh.
3.den (út): MÍŠEŇ – návštěva manufaktury na výrobu míšeňského porcelánu, prohlídka centra města, hradu Albrechtsburg a míšeňského dómu s hroby členů saského kurfiřtského rodu Wettinů. Odpoledne zastávka a krátká prohlídka zámku MORITZBURG (proslavený pohádkou Tři oříšky pro Popelku). Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000