crosssearch

Berlín, Postupim, Drážďany

Poznávací zájezdy, Německo

Hlavní město Berlín s Muzeálním ostrovem, kde najdete jedny z nejslavnějších muzeí světa. Drážďany, které byly krásně opraveny po rozsáhlých škodách za 2. světové války. Honosný park a zámek Sansussi u Postupimi. Program zájezdu: 1.den (so): Odjezd krátce po...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hlavní město Berlín s Muzeálním ostrovem, kde najdete jedny z nejslavnějších muzeí světa. Drážďany, které byly krásně opraveny po rozsáhlých škodách za 2. světové války. Honosný park a zámek Sansussi u Postupimi.

Program zájezdu:
1.den (so): Odjezd krátce po půlnoci z Prahy. Ráno zastávka v POSTUPIMI, prohlídka zámku Sansoussi - letního sídla německých císařů. Kolem poledne příjezd do BERLÍNA, okružní jízda městem s možností návštěvy některých zajímavých míst (třída Unter den Linden, Alexanderplatz, Říšský sněm, Braniborská brána, Pergamské muzeum), dále krátké individuální volno. Večer odjezd na ubytování.


2.den (ne): Dopoledne zastávka v MÍŠNI, která proslula zejména svou porcelánkou i majestátním hradem Albrechtsburgem. Prohlídka romantického zámku MORITZBURG, který známe i z českých pohádek. Odpoledne DRÁŽĎANY (pěší prohlídka historického centra, možnost návštěvy Zwingeru). Návrat do ČR.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 1x ubytování
* 1x snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000