crosssearch

Berlín - Drážďany - Postupim - Míšeň

Poznávací zájezdy, Německo

1. den: V ranních hodinách odjezd z ČR přes Drážďany do BERLÍNA - okružní jízda městem, prohlídka nejvýznamnějších památek - Alexanderplatz, radnice, televizní věž, Braniborská brána, Reichstag, bulvár Unter den Linden, Kurfürstendamm, Potsdammer Platz... Ubytování. Nocleh....

Konečná cena za osobu od: 4 741 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:
V ranních hodinách odjezd z ČR přes Drážďany do BERLÍNA - okružní jízda městem, prohlídka nejvýznamnějších památek - Alexanderplatz, radnice, televizní věž, Braniborská brána, Reichstag, bulvár Unter den Linden, Kurfürstendamm, Potsdammer Platz... Ubytování. Nocleh.

2. den:
Po snídani návštěva POSTUPIMI - barokní sídlo Pruské říše, park Sanssouci a zámeček Cecilienhof, procházka centrální částí města. Odpoledne možnost návštěvy některého z četných berlínských muzeí na Muzejním ostrově i jinde - Gemäldegalerie, Egyptské muzeum, Alte Nationalgalerie, Pergamonmuseum ad., případně k nákupům.

3. den:
Po snídani zastávka v MÍŠNI - malebném historickém městečku, které se stalo světově proslulým výrobou porcelánu. Po poledni příjezd do DRÁŽĎAN - procházka s průvodcem po nejvýznamnějších památkách starého města - Frauenkirche, Semperova opera... Poté lze individuálně navštívit galerii Zwinger. Odjezd do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000