crosssearch

Berlín a Tropical Islands

Poznávací zájezdy, Německo

Poznejte s námi hlavní město Německa a zároveň si užijte relaxaci a koupání v největším evropském tropickém světě.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Poznejte s námi hlavní město Německa a zároveň si užijte relaxaci a koupání v největším evropském tropickém světě.

Program zájezdu:

1. den: odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Berlína, prohlídka města - Říšský sněm (Reichstag), Braniborská Brána, světoznámá třída Unter den Linden vedoucí od Braniborské brány, dále Karl - Marx - Allee, zámek Schloss Charlottenburg, bývalý přechod Checkpoint Charlie, East Side Gallery (zbytek Berlínské zdi), televizní věž Fernsehturm, chrám Berliner Dom, Neptunova kašna a zřícenina kostela Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche, Kurfürstendamm a Alexanderplatz (bývalé ,,západní" a ,,východní" centrum města), Postupimské náměstí (Potsdamer Platz). Odjezd na ubytování.

2. den: odjezd na Tropický ostrov. Užijeme si tropů i u nás v Evropě a navštívíme největší krytý deštný les s množstvím tropických rostlin (přes 600 druhů) u Berlína s rozlohou 66 000 m2. Místo úžasné relaxace na dlouhé písečné pláži u moře anebo v Bali laguně (teplota vody 28-31°C) s vodopádem a vířivkami vám poskytne opravdu magickou atmosféru, skvělé jízdy na tobogánu a objevů v tropické vesnici. Budovy v parku jsou postaveny dle tradiční architektury z Thaiska, Bornea, Bali a z ostrova Samoa. Můžete vše pozorovat i z výšky z balonu. Nepřeberné možnosti nápadů na relaxaci a prožití dne pro celou rodinu. Množství restaurací, kaváren, barů, sauny a relaxační centrum, masáže, dětský Tropino club, každodenní show ,,Circus Tropical". Navečer odjezd zpět do ČR. Návrat do ČR v pozdních nočních hodinách.

Minimální počet účastníků:

40.

Změna programu vyhrazena.

Poznámka:

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místa Brno a Jihlava, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, pojištění léčebných výloh, vstupy do jednotlivých památek, městská hromadná doprava ve městech, případná city taxa - platí se na místě.

Orientační ceny vstupného: zlevněná skupinová cena do Tropical Islands 30,00 EUR, děti 4-14 let 27,50 EUR, děti do 3 let zdarma. Berlín - Pergamon muzeum 12,00 EUR (při slevě 6,00 EUR, do 18 let zdarma), Fernsehturm - televizní věž 13,00 EUR (4-16 let 8,50 EUR).

Doporučené kapesné: min. 80 EUR

Nástupní místa a orientační časy odjezdu:

Brno (02:00 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice) - s příplatkem 300 Kč

Jihlava (03:00 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 Kč

Praha (05:00 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule), Ústí nad Labem (07:00 parkoviště před zimním stadionem) - bez příplatku

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000