crosssearch

Berlín a Tropical Island

Poznávací zájezdy, Německo

Odjezd v ranních hodinách do Německa. Odpoledne příjezd do BERLÍNA , prohlídka města - Říšský sněm (Reichstag), Braniborská Brána, světoznámá třída Unter den Linden vedoucí od Braniborské brány, dále Karl - Marx - Allee, zámek Schloss Charlottenburg.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den:

Odjezd v ranních hodinách do Německa. Odpoledne příjezd do BERLÍNA , prohlídka města - Říšský sněm (Reichstag), Braniborská Brána, světoznámá třída Unter den Linden vedoucí od Braniborské brány, dále Karl - Marx - Allee, zámek Schloss Charlottenburg, bývalý přechod Checkpoint Charlie, East Side Gallery (zbytek Berlínské zdi), televizní věž Fernsehturm, chrám Berliner Dom, Neptunova kašna a zřícenina kostela Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche, Kurfürstendamm a Alexanderplatz (bývalé ,,západní" a ,,východní" centrum města), Postupimské náměstí (Potsdamer Platz). Odjezd na ubytování.

2. den:

Odjezd do TROPICAL ISLAND - Tropický ostrov - největší krytý deštný les s množstvím tropických rostlin (přes 600 druhů) u Berlína s rozlohou 66 000 m2 - celodenní pobyt, koupání a využívání atrakcí:. místo úžasné relaxace na dlouhé písečné pláži u moře anebo v Bali laguně (teplota vody 28-31°C) s vodopádem a vířivkami, skvělé jízdy na tobogánu a objevů v tropické vesnici. Budovy v parku jsou postaveny dle tradiční architektury z Thaiska, Bornea, Bali a z ostrova Samoa. Vše je možné pozorovat i z výšky z balonu. Nepřeberné možnosti nápadů na relaxaci a prožití dne pro celou rodinu. Množství restaurací, kaváren, barů, sauny a relaxační centrum, masáže, dětský Tropino club, každodenní show ,,Circus Tropical. Odpoledne odjezd do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000