crosssearch

Berlín A Aquapark Tropické Ostrovy

Poznávací zájezdy, Německo

Popis zájezdu Berlín a Tropical Island: Poznejte s námi hlavní město Německa a zároveň si užijte relaxaci a koupání v největším evropském tropickém světě. 1. den Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách. Odpolední příjezd do Berlína, prohlídka města - Říšský sněm...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

Berlín a Tropical Island:

Poznejte s námi hlavní město Německa a zároveň si užijte relaxaci a koupání v největším evropském tropickém světě.

1. den Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách.  Odpolední příjezd do Berlína, prohlídka města – Říšský sněm (Reichstag), Braniborská Brána, světoznámá třída Unter den Linden vedoucí od Braniborské brány, dále  Karl – Marx – Allee, zámek Schloss Charlottenburg, bývalý přechod Checkpoint Charlie,  East Side Gallery (zbytek Berlínské zdi), televizní věž Fernsehturm, chrám Berliner Dom, Neptunova kašna a zřícenina kostela Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche, Kurfürstendamm a Alexanderplatz (bývalé „západní“ a „východní“ centrum města), Postupimské náměstí (Potsdamer Platz). Večer odjezd na ubytování.


2. den Po snídani odjezd na Tropický ostrov. Užijeme si tropů i u nás v Evropě a navštívíme největší  krytý deštný les s množstvím tropických rostlin (přes 600 druhů) u Berlína s rozlohou 66 000 m2.  Místo úžasné relaxace na dlouhé písečné pláži u moře anebo v Bali laguně (teplota vody 28 - 31°C)s vodopádem a vířivkami vám poskytne opravdu magickou atmosféru, skvělé jízdy na tobogánu a objevů v tropické vesnici. Budovy v parku jsou postaveny dle tradiční architektury z Thaiska, Bornea, Bali a z ostrova Samoa. Můžete vše pozorovat i z výšky z balonu. Nepřeberné možnosti nápadů na relaxaci a prožití dne pro celou rodinu. Množství restaurací, kaváren, barů, sauny a relaxační centrum, masáže, dětský Tropino club, každodenní show „Circus Tropical“. Odpolední odjezd zpět. Návrat  v pozdních večerních hodinách.

Minimální počet účastníků: 40. Změna programu zájezdu vyhrazena.

Cena zahrnuje: doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu, průvodce.

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupy (cca 35 €, podle věku a zálib), jednolůžkový pokoj za příplatek

Nástupní místa: Brno, Jihlava (dálnice D1, čerpací stanice OMV Pávov), Praha,

Svozová místa:  Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov – příplatek 300 Kč/os. (minimální počet účastníků 8).

Vstupy: zlevněná skupinová cena do Tropical Island 24,50 €, děti 4- 14 let 17,50 €, děti do 3 let zdarma, kombinované vstupné (sauna i tropický svět) 30 €.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000