crosssearch

Bavorské hrady a zámky

Poznávací zájezdy, Německo

Zastávka ve známém alpském středisku GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvy&&ím vrcholkem Německa, známou Zug-spitze (2 963 m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou Partnachklamm.

Konečná cena za osobu od: 2 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zastávka ve známém alpském středisku GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zug-spitze (2 963 m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou Partnachklamm. Dále prohlídka kláštera ETTAL - rozlehlý klášter ze 14. stol. v údolí řeky Ammer na prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Odpoledne návštěva zámku LINDERHOF, barokního zámku s umělou jeskyní a jezírkem. V zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 m vysoký vodotrysk. V podvečer ubytování v malém bavorském městečku STEINGADEN.

Program zájezdu:
1.den (pá): Odjezd z Prahy pozdě večer.


2.den (so): Ráno zastávka ve známém alpském středisku GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zug- spitze (2 963 m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou Partnachklamm. Dále prohlídka kláštera ETTAL - rozlehlý klášter ze 14. stol. v údolí řeky Ammer na prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Odpoledne návštěva zámku LINDERHOF, barokního zámku s umělou jeskyní a jezírkem. V zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 m vysoký vodotrysk. V podvečer ubytování v malém bavorském městečku STEINGADEN.


3.den (ne): Po snídani návštěva zámku Neuschwanstein, pohádkově krásné stavby v bavorských Alpách. Dále přejezd k jezeru Chiemsee, kde je možné navšívit zámek na ostrově herrenchiemsee uprostřed jezera. Pozdě večer návrat do ČR.

Ubytování: 2-3 lůžkové pokoje


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 1x nocleh (2-3L pokoje)
* 1x snídaně

Cena nezahrnuje:

* 1/1L pokoj 300 Kč

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000