crosssearch

Bavorské Alpy, lázně a zámky

Poznávací zájezdy, Německo

Program: 1. den: Odjezd z Prahy po půlnoci. MNICHOV -metropole Bavorska: náměstí Marienplatz s obrovskou radnicí s nádherným průčelím, impozantní Frau-enkirche, stará radnice, pěší zóny, pivnice aj. Odpoledne koupání v termálních lázních a aquaparku ALPAMARE (vnitřní i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odjezd z Prahy po půlnoci. MNICHOV -metropole Bavorska: náměstí Marienplatz s obrovskou radnicí s nádherným průčelím, impozantní Frau-enkirche, stará radnice, pěší zóny, pivnice aj. Odpoledne koupání v termálních lázních a aquaparku ALPAMARE (vnitřní i venkovní bazény s teplou minerální vodou a vířivkami, umělé vlny, několik tobogánů, včetně jízdy na ,,duších) v městečku BAD TÖLZ proslaveném seriálem Big Ben (komisař Berghammer).

2. den: Návštěva zámku NEUSCHWANSTEIN, pohádkově krásné stavby v bavorských Alpách. Zámek LINDERHOF, barokní zámek s umělou jeskyní a jezírkem. V zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 metrů vysoký vodotrysk. Známé alpské středisko GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zugspitze (2 963 m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou PARTNACHKLAMM. Pěší procházka kolem jezera EIBSEE.

3. den: Návštěva zámku NEUSCHWANSTEIN, pohádkově krásné stavby v bavorských Alpách. Zámek LINDERHOF, barokní zámek s umělou jeskyní a jezírkem. V zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 metrů vysoký vodotrysk. Známé alpské středisko GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zugspitze (2 963 m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou PARTNACHKLAMM. Pěší procházka kolem jezera EIBSEE.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000