crosssearch

Bavorská města, památky, hory

Poznávací zájezdy, Německo

Tento program je variantou jednoho z našich nejprodávanějších zájezdů – Bavorské hrady a zámky. Řada našich klientů si přála strávit v tomto malebném koutě Bavorska o něco více času, a navštívit i další zajímavá místa této oblasti....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento program je variantou jednoho z našich nejprodávanějších zájezdů – Bavorské hrady a zámky. Řada našich klientů si přála strávit v tomto malebném koutě Bavorska o něco více času, a navštívit i další zajímavá místa této oblasti. Věříme, že tento zájezd vás zaujme neméně tak, jako program původní.

Program zájezdu:
1.den (čt): Brzy ráno odjezd z ČR. Kolem poledne příjezd do MNICHOVA, prohlídka této bavorské metropole. V odpoledních hodinách pokračování v cestě na jih Bavorska. Při cestě zastávka v poutním místě WEIS KIRCHE s unikátní vnitřní výzdoba kostela (památka UNESCO). Večer příjezd do STEINGADENU, ubytování.
2.den (pá): Ráno odjezd do známého alpského střediska GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zugspitze (2963m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou PARTNACHKLAMM. Zastávka u jezera EIBSEE. Odpoledne prohlídka kláštera ETTAL - rozlehlý klášter ze 14. století v údolí řeky Ammer po prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Večer návrat na ubytování.


3.den (so): Návštěva zámku HOHENSCHWANGAU, návštěva zámku Neuschwanstein, pohádkově krásné stavby v bavorských Alpách. Odpoledne zastávka v lázeňském městečku FUSSEN. Večer návrat na ubytování.


4.den (ne): Po snídani odjezd do PRIENU, krátká zastávka. Dále přejezd k jezeru CHIEMSEE, kde je možné navštívit zámek HERRENCHIEMSEE na ostrově uprostřed jezera, který je replikou francouzských Versailles, nebo využít možnosti koupání ve velkém aquaparku na břehu jezera. V pozdních nočních hodinách návrat do ČR.

Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 3x ubytování (2-3lůžk.pokoje)
* 3x snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000