crosssearch

Alpské vyhlídky

Poznávací zájezdy, Německo

Salzburg je jedním z nejkrásnějších historickýcha měst Rakouska. Mohutná pevnost, slavné kostely, nádherné uličky. Orlí hnízko Kehlstein v Berchtesgadenských Alpách. Krimmelské několikastupňové vodopády, kolem kterých se pohodově projdete. Na závěr vysokohorská silnice...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Salzburg je jedním z nejkrásnějších historickýcha měst Rakouska. Mohutná pevnost, slavné kostely, nádherné uličky. Orlí hnízko Kehlstein v Berchtesgadenských Alpách. Krimmelské několikastupňové vodopády, kolem kterých se pohodově projdete. Na závěr vysokohorská silnice Grossglocknerhochalpenstrasse.

Program zájezdu:
1.den (pá): Krátce po půlnoci odjezd z Prahy přes Rakousko do Německa. Dopoledne zastávka v SALZBURKU. Zastávka u jezera KÖNIGSEE. Prohlídka OBERSALZBERGU - Hitlerova sídla v Berchtesgadenských Alpách. Večer odjezd na ubytování do typické alpské vesničky.


2.den (so): Dopoledne vycházka ke KRIMMELSKÝM VODOPÁDŮM. Odpoledne zastávka v KAPRUNU, horském středisku se známým ledovcem (možnost výletu lanovkou k ledovci). V podvečer zastávka v ZELL AM SEE, prohlídka horského střediska, krátké volno. Večer návrat na nocleh.


3.den (ne): Dopoledne výjezd ke GROSS-GLOCKNERU, překrásné vyhlídky na okolní velehory a ledovce. Příjezd v pozdních večerních hodinách.


4.den (po): Tento den je pouze u prodlouženého zájezdu v termínu od 23.7. Dopoledne výjezd lanovkou k jezeru Weissensee do výšky cca 2000m, možnost nenáročné turistické vycházky.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autokarem
* průvodce
* 2x ( *3x) nocleh
* 2x (*3x) snídani

Cena nezahrnuje:

* 2x večeře 700 Kč/os
* *3x večeře 1050 Kč/os
* 1/1L pokoj (2 noci) 300 Kč
* 1/1L pokoj (3 noci) 450 Kč


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000