crosssearch

Advent V Berlíně

Poznávací zájezdy, Německo

Popis zájezdu Program: Odjezd v brzkých ranních hodinách. Po příjezdu prohlídka historického centra Berlína- říšský sněm,který sídlií v budově Bundestag, Braniborská brána- symbol Berlína, byla postavena v roce 1791, nad bránou se nachází socha řecké bohyně Viktorie-...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

Program:

Odjezd v brzkých ranních hodinách.

Po příjezdu prohlídka historického centra Berlína- říšský sněm,který sídlií v budově Bundestag, Braniborská brána- symbol Berlína, byla postavena v roce 1791, nad bránou se nachází socha řecké bohyně Viktorie- symbolizuje mír a pokoj v hlavním městě, náměstí Alexanderplatz- známá televizní věž, berlínský dóm a radnice. Zde na Vás dýchne adventní atmosféra německé metropole, vůně skořice a punče. V Berlíně také najdeme největší muzeum pod širým nebem – Berlínská zeď, která je dlouhá 1.3 km  a je pomalována až 106 grafikami různého typu z dějin Německa.

V odpoledních hodinách se přesuneme na vánoční trhy, které se nacházejí na více místech této metropole, např. Alexanderplatz, Opernpalais, Sofienstrasse. V centru města se nachází přes padesát těchto trhů, které nabízí svařené víno, které se každým rokem podává v jiném hrníčků  - tento si můžete zakoupit a jako suvenýr si odvést domů. Zaujme Vás vůně pražených mandlí, horkých kaštanů, opečených bockwurstů. Na jednom z vánočních trhů najdete krásné velké bílé stany se zlatými hvězdami – hotové hvězdné nebe na zemi, jsou nádherně nasvíceny a lákají Vás k zakoupení spousty laskomin.

Příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Doporučené vstupné: 20 Euro.

Změna programu vyhrazena.

Cena zahrnuje: dopravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: svoz na trase Brno – Humpolec 200 Kč/os., cestovní pojištění a případné vstupy

 

Termíny a nástupní místa:

A 11.12., 22.12 - Praha 4.45 - Kralupy 5.15 - Roudnice 5.40 - Litoměřice 6.10 - Ústí n. L. 6.30

B - 11.12., 22.12. – svoz Brno 2.00  -Velké Meziříčí  2.30 - Jihlava 3.15 - Humpolec 4.00 (pokračuje přes Prahu).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000