crosssearch

Self Drive Namibie

Poznávací zájezdy, Namibie

ETOSHA , SWAKOPMUND , SOSSUSVLEI

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

ETOSHA , SWAKOPMUND , SOSSUSVLEI ,

Popis programu:

1. den: odlet z Prahy do hlavního města Namibie - Windhoek

2. den: přílet do Namibie ve večerních hodinách, vyzvednutí vozu na letišti, ubytování v 3* hotelu se snídaní.

3. den: (S) po snídani odjezd do Etosha Park (435 km) na sever od hlavního města Windhoek přes Okahandja, Otjiwarongo a Outjo až ke vstupní bráně do Etosha parku. Ubytování ve 25 km vzdáleném Okaukuejo Resort. Do Okaukuejo je nutné dorazit ještě před západem slunce, vyhnete se tak případným pokutám za neoprávněný pobyt v parku.

4. den: (S) s východem slunce doporučuje vyrazit ještě před snídaní na ranní safari, poobědvat je možné v jednom ze tří kempů Okaukuejo, Namutoni nebo Halali, před západem slunce návrat do Okaukuejo Resort.

5. den: (S) s východem slunce doporučuje vyrazit ještě před snídaní na ranní safari, poobědvat je možné v jednom ze tří kempů Okaukuejo, Namutoni nebo Halali, před západem slunce odjezd na ubytování v Halali Camp.

6. den: (S) brzká snídaně a poté odjezd přes bránu Andersson do Swakopmund (560 km). Doporučujeme krátké zastavení na oběd ve městě Omaruru a poté přes poušť Namid do cíle. Ubytování v Alternative Space hotel se snídaní. Večer možnost prohlídky města spojenou s večeří.

7. den: (S) přístavní město Swakompmund, možnost návštěvy galerii, muzeii, písčitých pláží s širokou nabídkou vodních sportů a další. Ubytování v Alternative Space hotel.

8. den: (S) po snídani odjezd do Walvis Bay - místní laguna láká mnoho mořských živočichů včetně růžových plameňáků. Přejezd do 300 km vzdáleného Sossusvlei, ubytování v Desert Camp.

9. den: : s východem slunce doporučujeme vyrazit do národního parku Namib Naukluft - místní písečné duny v Sossusvlei jsou často označovány nejvyššími dunami světa, mnohé z nich jsou vyšší než 200 metrů a patří největším atraktivitám Namibie. Ubytování v Desert Camp.

9. den: s východem slunce doporučujeme vyrazit do národního parku Namib Naukluft - místní písečné duny v Sossusvlei jsou často označovány nejvyššími dunami světa, mnohé z nich jsou vyšší než 200 metrů a patří největším atraktivitám Namibie. Ubytování v Desert Camp.

10. den:v ranních hodinách odjezd zpět do hlavního města Windhoek (360 km) ubytování v 3* hotelu se snídaní.

11. den: (S) po snídani vrácení vozu na letišti, odlet zpět do Prahy.

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 2 osob.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000