crosssearch

Luxusní Safari V Namibii S Průvodcem

Poznávací zájezdy, Namibie

Obrázek není k dispozici

Poloha: Damaraland Camp se nachází v Torra Conservancy se senzačním výhledem do okolní pouštní planiny, starověkých údolí a vzdálené vrcholky pohoří Brandberg. Vybavení hotelu: restaurace, bar s krbem, bazén, prádelna, fitness centrum, připojení k internetu 1.DEN: Odlet z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Damaraland Camp se nachází v Torra Conservancy se senzačním výhledem do okolní pouštní planiny, starověkých údolí a vzdálené vrcholky pohoří Brandberg.

Vybavení hotelu:

restaurace, bar s krbem, bazén, prádelna, fitness centrum, připojení k internetu

1.DEN:

Odlet z Prahy či jiného evropské města do Windhoeku v Namibii.

2.DEN:

Windhoek Po příletu do Windhoeku, uvítání na letišti Vaším osobním průvodcem/řidičem, který Vás bude mít na starosti celou dobu pobytu, vyřízení celních formalit. Okružní jízda městem Windhoek, poté transfer (80km) k ubytování v River Crossing Lodge, večeře

3.DEN:

Windhoek Sossusvlei ( 450 km) Po vydatné snídani pojedete přes Rehoboth a Maltahohe do Kulala Desert Lodge . Odpoledne ubytování a volný čas k relaxaci. All inclusive. Aktivity v Kulala Desert Lodge: Brzy ráno Vás čeká jízda podél koryta řeky Tsauchab, na jehož konci přesedneme do terénních vozů. Bez nich bychom stěží překonali poslední kilometry hlubokého písku a dosáhli jednoho z nejpozoruhodnějších míst Namibie totiž Sossusvlei neboli magického shromaždiště vody. Tahle okouzlující bílá pánev obklopená věkovitými stromy Camelthorn a impozantními oranžovými dunami je pravou pastvou pro oči. Tady končí svou pouť voda řeky Tsauchab, která nedokáže vzdorovat pásu nenasytných písečných dun a tudíž nikdy nedosáhne oceánu. Ranní měkké světlo a scenerie Sossusvlei platí mezi fotografy za zázrak. Fakultativně možnost let balonem, jízda na čtyřkolkách, projížďky na koni.

4.DEN:

Sossusvlei & Sesriem Canyon ( 250 km) Časně ráno odjezd do Sossusvlei, posledních 5 km budete používat vozy 4x4 na jízdu po dunách. Budete mít možnost vystoupat na jednu z nejvyšších písečných dun na světě. Sossusvlei neboli magické shromaždiště vody, jedno z nejpozoruhodnějších míst Namibie. Tahle okouzlující bílá pánev obklopená věkovitými stromy Camelthorn a impozantními oranžovými dunami je pravou pastvou pro oči. Tady končí svou pouť voda řeky Tsauchab, která nedokáže vzdorovat pásu nenasytných písečných dun a tudíž nikdy nedosáhne oceánu. Ranní měkké světlo a scenerie Sossusvlei platí mezi fotografy za zázrak. Na zpáteční cestě si ještě prohlédneme malý, zato však nádherný kaňon Sesriem. Poté návrat do Kulala Desert Lodge . Volný čas k relaxaci. All inclusive.

5.DEN:

Sossusvlei & Sesriem Canyon Swakopmund ( 300 km) Po snídani odjezd přes Solitaire a Walvis Bay do Swakopmundu s krátkou prohlídkou města. Swakopmund je hojně navštěvován namibijci jako vítaný oddech od horka ve vnitrozemí. Město jeho kouzlem starého světa a uvolněné atmosféry, bylo založeno v roce 1892 v době německé koloniální vlády a sloužilo jako hlavní přístav tohoto území po mnoho let. Nocleh v Strand Hotel****/ Swakopmund, večeře.

6.DEN:

Swakopmund ( 100 km) Po snídani v 6,45 hod., odjezd do laguny Walvisbay, odkud bude následovat cca 3 hodinová plavba za delfíny. Loď odplouvá v 8,30 hod. Zvídaví tuleni skáčou na loď a to nabízí návštěvníkům možnost kontaktu s těmito úžasnými mořskými tvory. Z přístavu se loď přesune k platformě Guano a přes zátoku k Pelican Point. Lodě jsou často doprovázeny delfíny a mořskými ptáky. Na Pelican Point mohou být velké kolonie tuleňů. Před návratem ke břehu se loď zastaví na klidném moři a budete se moci občerstvit čerstvými ústřicemi, které se podávají spolu se sektem. (v ceně) Návrat do Swakopmund, večeře v jedné z místních restaurací. Nocleh v Strand Hotel****/ Swakopmund .

7.DEN:

7.-9.den Swakopmund Damaraland ( 550 km) Po snídani odjezd přes Uis a Hentiesbay do Damaralandu. Zde se ubytujete na 2 noci a budete mít možnost prozkoumat toto jedinečné a tajemné místo. Cestou navštívíte skalní rytiny ve Twyfelfontein a následně se pojedete ubytovat do Damaraland Campu . All inclusive. V oblasti Twyfelfontein se nachází velké množství historických skalních rytin zařazených do seznamu UNESCO. Můžete spatřit tzv. Zkamenělý les, který byl vyvrácen před 200 milióny let, kde stromy se postupem eroze změnily v pískovce a pokryly plochu 65 hektarů. Či Organ Pipes (Skalní varhany).

10.DEN:

Damaraland Etosha Region ( 380 km) Po snídani odjezd přes Khorixas, Kamanjab a Outjo do Etocha Private Game Reserve, 21.000 ha ráje volně žijících živočichů. Tato soukromá rezervace byla vytvořena jako přírodní rezervace a zavázala se k zachování divoké zvěře a přírody. Po cestě se zastavíte na návštěvu v místní typické vesničce kmene Himbu, nedaleko Kamanjab. Návštěva jednoho z těchto mimořádných kmenů bude definitivním vrcholem Vaší cesty napříč Namibií. Žádné fotografie ani slova, nemají schopnost zachytit důstojnost a hrdost, s jakou tito skuteční jedinci žíjí v harmonii s přírodou. Ubytování v Anderson Camp****/ Border Etosha N.P., all inclusive.

Vybavení pokoje:

Tento camp, který prošel nedávnou rekonstrukcí, nabízí k dispozici 10 stanů vybavených otevřenou koupelnou/WC, šatnou, stropním ventilátorem a krytou terasou.

HODNOCENÍ TripAdvisor:

Google mapa:

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000